רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על הוא בוגד עם נערות ליווי? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
הוא בוגד עם נערות ליווי - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/12/2021 13:42
זוג בשנות ה50 לחייו
נשואים מעל 20 שנה יש לנו 4 ילדים.
מאז שנולדו הילדים אני לקחתי עליי באופן מודע או שלא את גידול הילדים והבית , בעלי בבית לא עושה כלום.
הוא עובד רוב מחוץ לבית, חיים ברווחה כלכלית.
יש לי עסק משלי בהיקף קטן שאני מנהלת אותו יחד עם ניהול הבית.
מדי פעם במהלך חיי חשדתי שבעלי בוגד בי (מעולם לא חשדתי ברומן , אלא תמיד עם נערות ליווי)
לרוב לא אימתי אותו עם החשדות שלי, והבית המשיך לתפקד.
לפני שנה בערך וגם בעקבות תהליכים התפתחותיים שאני עוברת עם עצמי, הגיעה לידיי שיחת טלפון בה הוא מנסה לקבוע עם נערת ליווי.
הרגתי שעולמי חרב עליי, אימתי אותו עם הגילוי שלי והוא סיפר שרצה לקבוע איתה, וזה לא יצא... הוא התנצל והמשכנו מאותה נקודה, שבאמת ראיתי שינוי ורצון מבחינתו.
אתמול בעלי ביקש שאחפש לו מספר של חבר בטלפון שלו ואז הגעתי ל3 התכתבויות שונות של בעלי עם נערות ליווי.
התאריך זה לפני הפיצוץ הקודם שהיה לנו.
הוא הודה שאכן הלך, מבחינתו זאת לא בגידה, זה קרה לפני שדיברנו.
אני מבולבלת
נסערת
כועסת
שמחה
באיזה שהוא מקום גם על עצמי שהוא הצליח להרדים אותי, שהוא עבד עךיי, שבזמן שאני טיפלתי בילדים הוא הלך לזיין.
מה עושים עכשיו? אני חושבת על גירושין ולא יכולה לראות את עצמי שוכחת דבר כזה. מה אתן אומרות?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון