רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על זאת אלימות כלכלית, נכון?? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
זאת אלימות כלכלית, נכון? - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
11/09/2021 11:13
בעלי לא עובד כחצי שנה. מאובחן על הרצף (לא מעוניין לפנות לבט״ל אז אין שום קצבה), קצבה מאד מאד זעומה של דמי אבטלה שגם לא קיבלנו חודשיים כי לא טרח להודיע לי שבסוף יוני קיבל הודעה שבגלל חלת קורונה הכל הפסיק.

רציתי למכור את הדירה שלנו ולעבור באותה עיר לשכונה אחרת שבה נמצאים בני משפחה שלי וגם חברים שלו. פה אנחנו מאד בודדים, יחד עם זה לקנות דירה קטנה יותר שתתאים להכנסות שלנו (הוריי קנו לנו דירה מאד גדולה ואנחנו עם שני ילדים וגם כשעבד הרוויח קצת מעל מינימום כך שההוצאות גדולות עכשיו כשהוא לא עובד).

הוא מבחינתו מתנה את המכירה בשימת כל הכסף בנאמנות אצל עו״ד מטעמו, מה שנאמר לי ע״י רואה חשבון והפסיכולוגית שלו לא להסכים בשום אופן.

בתמורה אמר מול הפסיכולוגית שיסרב למכירה בכוונה כדי שהבנק ייקח את הדירה.
מה שהבנתי שישחיר מאד את האשראי שלנו ויסבך אותנו כלכלית.
אני ממילא רוצה להתגרש כבר לא מעט זמן.
השאלה היא מה לעשות כשאני בת ערובה לאיום שלו.

חבר שלו אמר לי בסוג של איום שאם לא אסכים לתנאים שלו, יש לי מה להפסיד - מאות אלפי שקלים במכירה.

אני טענתי שאין לי. אני עובדת כבר יותר מעשרים שנה, תמיד יש לי עבודה, תמיד הסתדרתי כלכלית. הוא לא יוכל לעמוד על הרגליים כי לא מצליח להחזיק עבודה.

מה דעתכם על המצב הזה? עורך דין קרוב משפחה [שלא מומחה בתחום של המשפחה] אמר לי שאם אפתח פירוק שיתוף זה יעזור לי אם הוא באמת יגרום לבנק להוציא אותנו למחלקה המשפטית. ובאמת שאין סיבה!
אגב, זה נקרא אלימות כלכלית?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון