×
רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - הבעל עצבני, כועס וקולני. מאד.
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*


*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/09/2020 16:52
אני בחורה בת 27 חרדית . נשואה לבעלי בשידוך כבר 5 שנים(ב"ג) יש לנו 2 ילדים.

בעלי נחשב חם מזג . יש בינינו הרבה אהבה והבנה שיתוף וכבוד אבל איכשהו זה לא מספק אותי ותמיד אני נופלת לדאון של מה אני עושה הלאה.

הכעסים שלו יוצאים מכלל שליטה. אמנם הוא לא קרוב להכות אותי אבל זה ללכת כל הזמן על ביצים שאני רוצה שיהיה בית רגוע. ואם הוא מחפש משהו שנאבד לו כולם אשמים וישר אני עושה הכל למצוא כדי להרגיע את הרוחות ולהרחיק את הילדים מכל זירה שהיא קיצונית, שיש בה מריבות וצעקות.

הכעסים מופנים הרבה כלפי הילדים כשהם בוכים הרבה או מעירים אותנו בלילה. אנחנו באים ממקום שקללות זה לא שפה מקובלת והוא אכן לא מקלל. אבל בלשנינו המילות סנלג הפשוטות של היומיום הם נאמרות מפיו כלאחר יד.

הוא יכול להרים יד על הילדים לצורך חינוך (אבל מתוך כעס) מה שאני לא עושה ולא מעוניינת בדרך הזו. וגם שדיברנו על כך הוא הסכים איתי אבל בזמן אמת - כלום.

חשוב לתת רקע שבאתי מבית של אבא עצבני וסבלתי מאוד בילדות והבטחתי לעצמי שאני אבחר בחור רגוע לחיים שלווים. אחרי חתונה היה די רגוע ורק עם לידת הילד הראשון התחילו הכעסים לצוץ.

כל היום רצות לי מחשבות בראש שהילדים הולכים לעבור מה שעברתי ומצד שני אני מנסה לחשוב שאולי אני מגזימה מידי.
אין לי שום דבר שיעזור לי להחליט. אין בי אמון לטיפול בכעסים. זה עבודה של חיים שלמים וזה לא נגמר בטיפול של שנה וזהו.

אין בעיות כלכליות בבית. אמנם אני המפרנסת העיקרית אבל יש פרנסה בכבוד ברוך ה. תמיד יש אישיו של לא לבזבז יותר מידי ולשמור ליום שחור אבל למדתי לחיות עם זה ולא להתרגש והוא לומד לשחרר לפעמים כי בסופו של יום אני עושה את הכסף וכשצריכה ורוצה קונה מה שבאלי.

מה אני יכולה לעשות, בלי לדבר על גירושין ולפרק את המשפחה, בשביל להרגיע את המצב איתו? איך אפשר לטפל במקרה כזה? יש לכם רעיונות שאוכל ליישם בבית?
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: דרך בגין 144א ת"א

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון