רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על הוא מסתיר ממני דברים? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
הוא מסתיר ממני דברים - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/02/2022 19:44
נשואים 6 שנים, 2 ילדים קטנים בין שנתיים וחצי וארבע וחצי.
לבעלי יש נכסים מלפני הנישואים, 4 ומתוכם ב1 אנחנו גרים.
הוא איש ביטחון ולא נמצא הרבה במהלך השבוע.
כל אחד מאיתנו בחשבון נפרד ויש חשבון משותף להוצאות השותפות.
את המותרות שלי/הבגדים/טיפוח וכו אני משלמת ממני בלבד.
הוא לא קונה לי כלום, מלבד ימי הולדת וימי נישואין. לא מרגישה אותו כבעל מהסיבה הזו. לא רוצה לשתף אותי מה המצב בחשבון שלו כי כל הזמן טוען שאין לו. הרגשתי צורך לבדוק דרכו מה קורה אצלו, כי אצלי הוא מודע להכל.
היינו בהליך גירושין לפני שנה שאני פתחתי, הוא היה מכבה לי דוד, מזגן וממש סבלתי. הוא התחנן על נפשו שיפסיק ואכן זה הפסיק. אבל הקמצנות באה לידי ביטוי בדברים אחרים כמו בתי מלון, בילויים משותפים או עם הילדים, כל דבר מצריך ממנו איזו הסכמה ואם לא אז גורם לאווירה כבויה ולא נעימה. אני מרגישה לא מוערכת. סגרים/בידודים עברתי לבד עם הילדים מתוקף העבודה שלו.
אנחנו שוב בפיצוץ. קשה לי לפרק בגלל הילדים הקטנים, ושחלילה יחסיר מהם משהו אם נתגרש, מהבדידות, מזה שבכל זאת אפסיד גבר נאמן שאוהב אותי אבל אוהב אותי עד הכסף. אני ממש מדוכאת, מרגישה לבד, מפחד לטעות. מצטערת כשאז היה לי את הכוח נשארתי והאמנתי למילים שלו.
הוא לא עושה מהלכים עם הדירות שברשותו כדי לקנות לנו נכס טוב יותר וכמובן שאקח חלק בזה. גם אני עובדת אך מרוויחה פלות ממנו ונותנת מעל חצי להוצאות המשותפות.
אציין שאחת מקרנות ההשתלמות שלו אז , נפתחה והוא השתמש בה בזמן נישואינו למען הנכסים שלו.
אני מרגישה שהוא משקר אותי מבחינה כלכלית.
מה דעתכן על הסיטואציה שאני נמצאת בה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון