רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על שינוי טיפול וענישה: אלימות נגד נשים? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
שינוי טיפול וענישה: אלימות נגד נשים - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/10/2021 10:00
אתם מכירים את זה שרואים בחדשות כתבה שנרצחה ע"י בן זוגה?? ברור אין אחד שלא ראה או שמע
אז נכון לכולנו נצבט הלב ואז מחילות השאלות
איפה הרווחה,המשטרה,בתי המשפט, וכו...
אז אני יגיד לכם איפה הם. הם פה סביבי אבל בתכלס הם לא יכולים לעשות הרבה בעצם יכולים יכולים להשים פלסטרים על מחלה שהיא קשה.
אני אמא ל5 ילדים שתפסתי אומץ או יותר נכון הבת שלי בת ה 10 לא השאירה לי ברירה ופשוט הציבה לי עובדה אמא עכשיו את מתקשרת למשטרה אנחנו לא יכולים להמשיך לסבול.
ואז התעוררתי והבנתי שזהו אני חייבת להקשיב לה
אולי אני יכולה לשתוק, לטייח, להבליג, להבין, לסבול בשקט
אבל היא ושאר אחיה כבר לא מוכנים.
אז הזמנתי משטרה פעם ראשונה. לפני שנה ומאותו יום עד שהוא יסיים לרצות את עונשו שזה עוד מספר חודשים.
נכון עולה לכם השאלה איך הוא נשאר במעצר כל הזמן הזה?
זה רק בגלל שאני הודעתי למשטרה ולכל הגורמים שסביבי עד כמה האיש הזה הוא מסוכן ושאם הוא משתחרר בכל תנאי שהוא הוא פשוט ירצח אותי ואת ילדיי ובאמת לאחר שהוא נבדק ע"י קצין מבחן הבינו שזה באמת נכון.
לאחר כמה משפטים הוא החליט להודות בכמה סעיפים שאחד מהם זה שהוא איים לרצוח אותי.
עכשיו נשאלת הההשאלה שבאמת אני רוצה תשובה
איך מדינת ישראל מתכוונת לשחרר אדם עם הערכת מסוכנות כל כך גבוהה בלי לקבל טיפול בכלא כי הוא כמובן לא משתף פעולה בלי שום תהליך שיקומי לאחר השחרור בלי אזיקון ובלי השגחה של קצין מבחן??
רק צו הרחקה שזה נייר עם חותמת לאדם משוגע
אני באמת מנסה להבין מה חושבים לעצמם כל מי שמטפל בנושא של אלימות במשפחה באמת אתם חושבים שאדם שהוא חולה שייש לו בעיה של אובססיה ושליטה קנאי עם בעיות רגשיות אדם שתמיד אמר לי ולילדי שאני והם זה הרכוש שלו ושאין לו פחד מאף אדם
יצא והחיים יתנהלו כרגיל, אז זהו שזה ממש לא יהיה ככה
הוא יצא עם טונות של כעס ומטרה אחת ברורה נקמה וכמובן בי ובילדיי, והרי הוא יודע שאני סופגת הכל אז הוא כמובן ילך לנקודה הרגישה במקום שהכי כואב שזה הילדים.
וזה לא פאניקה או חרדה זה מה שהוא אמר לי" אם אי פעם תזמיני משטרה אני ישחט את הילדים מול העניים שלך ואז אותך"
אז אני רוצה להבין יש כל כך הרבה עמותות למניעת אלימות ותמיכה יש משטרה רווחה ושופטים שיודעים שזה הבן אדם
ואני שואלת מי מכל אלו מוכן לקחת על עצמו את האחריות ולשחרר אדם כזה לחופשי ובאמת ללכת לישון עם מצפון נקי שהוא לא ישלים את המשימה שלו?? אני לא חושבת שייש אחד שמוכן לחתום על זה
אז הבנתי שרק אני יכולה להגן עליי ועל ילדיי שאני לא יהיה עוד אחת ברשימה עם תמונה בשער של העיתון גם אם אצטרך לצאת למלחמה לא פשוטה כדי שכל הגורמים הללו יבינו שענישה זה לא פתרון
שענישה צריכה להיות מלוות בטיפול מהשורש
ולהבין שזה אדם חולה במחלה שהיא קשה מחלת השליטה
אז בבקשה תעזרו לי לא להיות הבאה בתור ולא כי לא דיווחתי ולא כי לא הזהרתי כי החוק אומר שאין אפשרות להכריח אותו לעבור טיפול
אז אני אומרת אל תעבור טיפול תישאר שם עד שתוכיח שאתה לא מסוכן. אנחנו חכמים תמיד בדיעבד ופה יש הזדמנות לעצור ולדאוג לדבר הכי בסיסי שייש שזה החיים שלי ושל ילדיי
אני מבקשת מי כל מי שיכול/ה לעזור לי לשנות את הטיפול והענישה
תודה.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון