רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על מבקשת דעה נוספת ? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
מבקשת דעה נוספת - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/07/2021 09:20
יש לי בן זוג מדהים, אני מאוד אוהבת אותו והוא יקר לליבי.
לפני כשנה עברנו לגור יחד בכדי לקחת את הזוגיות עוד צעד קדימה.
עברנו לדירה שבבעלותו של בן הזוג,
הוא משלם את החשבונות ולא דורש ממני מאומה.
אני מצידי משתדלת לעשות קניות לבית.
הוא מרוויח הרבה יותר ממני ואני מבצעת רכישות לבית רק בכדי לנסות לאזן בכדי שלא כל העול יפול עליו.
למרות שאני באה מבית מבוסס אני יחסית לא פזרנית ומשתדלת שכסף לא יעמוד לרועץ בינינו.
יש פעמיים שהוא גם את הקניות לבית מבצע וגם נותן לי פה ושם מזומן לבזבוזים.
לפני שבוע גיליתי שאני בהריון ממנו,
שסיפרתי לו מאוד חייך וחיבק אותי.
דיברנו על זה שאנחנו צריכים להינשא כדת וכדין והוא הציע לי לפני י שלושה ימים הצעה בבית שלנו.

אתמול בבוקר הוא ביקש ממני להכין רשימה של כל הכנסים שברשותי נכנסי הון ונכסי דלאי ניידי שאין לי, הוא רוצה הסכם ממון וזה לגיטימי.

הלכתי להתייעץ עם אבי שהוא עורך דין,
ואבי חושב שאנחנו לא צריכים לחתום על הסכם אלא אבי שהוא מאוד עשיר מוכן לתת לי מספיק כסף כדי שבן זוגי ואני לא נחתום על הסכם.

שהצעתי את ההצעה לבן זוגי הוא אמר לי שיש ברשותו מעבר לדירה, עוד כמה חנויות ועוד דירות באזורי ביקוש.

מעבר לזה אני יודעת גם על תיק מניות שברשותו שהוא רכש בזמן הקורונה ומורווח עליו תשואה פנטסטית.

תמיד היה לבן זוגי כישרון בהשקעות ובזיהוי הזדמנויות.
שסיפרתי על זה לאבי הוא גער בי מאוד, הוא תכנן לתת לנו כסך בשווי הדירה של בן זוגי והוא חושב שאני והארוס מנסים להוציא ממנו כסף.

לאורך דין ודברים ושאצא התערבה אבי מוכן לתת לנו מתנה שוות ערך של הדירה בבעלות בן זוגי ולממן את החתונה, בהנחה שלא נחתום הסכם.

אני עכשיו בדילמה האם לוותר על הכסף ולחתום על הסכם כדי שהארוס ישמור על כספו שהשיג בעמל רב או לנסות לדבר איתו שלא נחתום על הסכם כי ככה נגדיל את ההון שלנו יחד בזכות הכסף של אבי

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון