רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על לא יודע לאן לפנות ולמה לעשות!? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
לא יודע לאן לפנות ולמה לעשות! - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/01/2021 15:03
לפני כ3 שנים הכרתי מישהי,עברנו לגור ביחד נורא מהר,אני והמשפחה שלי קיבלנו אותה ואת הבן שלה בשמחה,
היה בהתחלה נורא קשה כי היא הייתה עולה חדשה ואני הייתי המפרנס היחיד אבל נהנינו והסתדרנו וידענו שזה זמני,היה אהבה כיף ריגושים והכל ממש בסדר,
הסתדרתי עם הבן שלה מעולה נהייתי סמכות בשבילו,
לא ראיתי שום אינטרס מצידה לצאת לעבוד לפחות בשביל עצמה, עוד מהתחלה ידעה שאני אדם פשוט ולא יהיה קל לי להחזיק משפחה לבד,רמזתי ואמרתי מספר פעמים והיא מסתבר מפונקת פחות מ× סכום היא לא תצא לעבוד(עולה חדשה בלי עברית כן?)
הייתי אדיש אז לעיניין ולא חסכתי כלום מהבן שלה.
ואז הגיעו כבר הבעיות הכלכליות כי כבר לא עמדתי בזה,פתאום היא התחילה גם לשתות דבר שהוביל לאלימות מצידה קללות ריבים חפצים שבורים וחוסר שקט,סטרס תמידי וכדומה.
גילינו שהיא בהריון ואת האמת אני לא רציתי לא הרגשתי מוכן,אבל מי שואל אותי.
עם כל המצב הרכבתי משקפיים וורודות ואמרתי שאני אצליח לשנות הכל.
אבל ההפך הוא הנכון ובגלל ההריון לצאת לעבודה היא כבר לא יצאה.
ככה ביליתי 9 חודשים של הריון, 16 שעות על הרגליים בעבודה ואז כמובן הטענות שאני לא שם ולא מספיק, מציין שנכחתי בכל הבדיקות והייתי איתה בכל שלב בהריון.
אחרי הלידה סילקה את כל המשפחה שבאה לברך ודיברה בזלזול.
כאן התחילו הבעיות עם המשפחה,שעזרה כל כך תמיד וקיבלה אותה ואת הבן שלה,
זלזול חוצפה חוסר כבוד.
למרות הכל התעלמתי והייתי עיוור והאמנתי בתוך תוכי שזה בגלל הלידה והכל יהיה בסדר.
שום דבר לא השתנה, היה לה חשוב להדגיש שאני "כולה אבא", לילות של שוכרה שפיספסתי עבודה ביום הבא כי הייתי צרית להיות עם הקטן.

העלבונות אלימות ממש הרגשתי כמו אפס מאופס ועדיין חזרתי הביתה כאילו לא קרה כלום למען הקטן המלאך שלי שאולי בתקווה עוד יהיה בסדר ויהיה לו אמא ואבא ומשפחה נורמלית,נ יסיתי שלום בית, ניסיתי לדבר בלי סוף.

המצב בכלכלי כמובן לא השתפר נאלצתי להסתיר את הבאלגן כי פחדתי מעוד מריבות ועוד ריב, שום הבנה לכך שהיא צריכה לעבוד, דעה פרימיטיבית לגמרי.

עם הזמן גיליתי דברים מהעבר שלה ,דברים התחילו לצוף והריבים לא הפסיקו, מציין שלא קשור למקרה של בגידה בשום צורה.

בקורונה לא השתפר המצב היא העדיפה לשבת בבית ולישון עד הצהריים בזמן שאני הייתי כל הבוקר איתו עד שעות הצהריים ואז עובד עד 4 בבוקר.

חוסר סבלנות מוחלט לבן שלה ולבן שלי (מי ניראה לכם למד בזום עם הבן שלה?) לבסוף הגיעה הפיצוץ, זרקה אותי מהבית שאני ריהטתי שילמתי והחזקתי.

נאלצתי להתפטר על מנת לקחת פיצויים כדי לשלם את כל ההתחייבויות שהיו וכמה עורכי דין שטיפלו בחלק מהחובות שלי.

נישארתי בלי כלום, עם חובות חדשים ותיקי הוצאה לפועל בחסות מגפת הקורונה וכל הבלאגן שלה, בלי רכב בלי עבודה, אני מרגיש אפס מאופס.

לא נותנת לי לראות את הילד כפי צריך משגעת אותי ואת המשפחה שלי רוצה כסף תמיד רוצה משהו.
למשפחה שלי גם נמאס במיוחד לאמא שלי.
התחילו לעשות לי בעיות ורעש.
נאלצתי לעשות שטויות כדי לשרוד,
אגב המשפחה שלה משוגעת כמוה והם לא בארץ.
למשפחה שלי נמאס והפנתה לי עורף...לא מתמסכן אבל באסה.
חברים מה שיכלו עשו לא מתלונן.

כרגע אין לי כל כך איפה לישון אני מרגיש לבד בצורה לא נורמלית ואני לא יודע מה לעשות.

אני לא מצליח לחשוב טוב וכל מה שאני רואה בעיניים זה הבן שלי שאני כל כך אוהב ומתגעגע אליו ולא מצליח להתרגל לא לראות אותו עכשיו באופן סדיר.

הוא הכי חשוב לי בעולם ולחשוב שלא רציתי אותו בהתחלה נשמע לי הזוי עכשיו... אני לא באמת יודע מה לעשות. למי לפנות? איך לצאת מהמבוי הסתום שאליו הגעתי...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון