רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על אפשר לאלץ אותו לעמוד בהסדרי ראיה?? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
אפשר לאלץ אותו לעמוד בהסדרי ראיה? - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/12/2020 14:01
האם יש דרך משפטית לאלץ אב לעמוד בהסדרי הראיה עם הילד שלו?
מעולם לא התחתנו, נפרדנו לפני שהילד נולד. וכבר 4 שנים שהוא מבריז בכל הזדמנות שהוא רק יכול.
יש הסכם הורות (עם חותמת של בית משפט) והסדרי ראיה הכי מנימליסטים שיש- 3 שעות בקושי פעמיים בשבוע. ובסופ"ש קצת יותר שעות.. אבל גם את המעט הזה הוא בקושי עושה ואני רק יכולה לחלום שהילד ישאר לישון אצלו.
אני עצמאית, עם עסק פעיל ועובדים וזה פוגע בי כל פעם מחדש, כי כל פעם שהוא מחליט שהוא לא מגיע ומודיע לי בדקה ה90 אני צריכה לשנות את כל התכניות בהתאם למצבי רוח שלו, גם אם זה במחיר של הפסד כספי לעסק.
התירוצים מגוונים- פעם זה כאב בטן, או ראש, או גב, "חולשה כללית", עייפות או סתם לא בא לו כי יורד גשם ובא לו להשאר בבית או לצאת לאיזה דייט..
בהסכם הורות רשום שאם הוא לא מגיע הוא צריך לדאוג לבייביסיטר שתחליף אותו.
בפועל הוא מעדיף לשלם לי ושאני אמצא פתרון..
אבל זה לא רק הכסף.
הילד צריך את אבא שלו!
הילד צריך יציבות.
אני צריכה יציבות!
נמאס לי לחיות לפי האמוציות שלו, בלי לדעת מה יהייה מחר.
האם יש דרך לדרוש ממנו שיקח קצת אחראיות על הילד שלו?? ויפסיק להתעלל בנו ריגשית..

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון