רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על נמאס לי כל כך מהמצב הזה...? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
נמאס לי כל כך מהמצב הזה... - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
24/08/2020 10:22
עדיין לא גרושה אבלל מתה להתגרש נמאס לי כל כך
אני בת 28 כשהתחתנתי הייתי במשקל 55 רזה יפה קלילה אבל אז לא אהבתי את זה ניראתי ילדה אחרי שילדתי העלתי 20 קילו ונהיתי יותר אשה אבל הסביבה התחילה להזכיר לי שאני לא יפה שמנה גברית מכוערת סנטר כחול בטן רופפת ידיים
המשפחה של בעלי שונאת אותי ותמיד מזכירים לו שהוא נשאר חתיך וצעיר ואני ניראת זקנה ושמנה ולא מתאימה לו יותר
והיום בריב המליון שלנו הוא פתאום אמר את המילים שהמשפחה שלו אומרת לי שאני נראת זקנה מול בעלי
הוא אומר על עצמו שהוא חתיך ואני אפס
ובעדיו אני אפס
ואמר לי שאני זקנה שמנה מכוערת
לקח לי את הטלפוו לא נתן לילד שלי להתקרב אלי ובסוף ברגע ששיחר את הילד מממן הבן שלי רץ אלי וחיבק חזק
הוא מנסה לגרום לילד לא לאהוב אותי מרחיק אבל לא מצליח לו
ואני בת 28 סיימתי תואר וישר התחתנתי ילדתי הנסיון שלי זה מזכירה רפואית שעבדתי לפני הקורונה ועכשיו עבודה של מכירות טלפוניות.

בגלל העבודה הזו הוא מתנשא עלי שאני אפס עם משכורת אפס
לאחרונה אבחנו את הבן שלנו עם אוטיזם אז פה מתחיל הפחד גם ככה קשה עם הלקות הזו והגן שלו יהיה עד 3 איך אני יצליח כאמא יחידנית לעבוד עד 2 ולפרנס אותנו בכבוד.

מצד שני נמאס לי להיות במקום רע והילד מסכן שרואה איך אבא שלו צורח עלי מתנפל עלי והילד שלי מסכן קטן מה הוא אשם. איך אני יוצאת מהמצב הזה? אני מפחדת. מרגישה חסרת אונים ומצד שני, לא רוצה להמשיך לחיות ככה.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון