רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על התנהלות מול הצבא? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
התנהלות מול הצבא - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/06/2020 15:39
שלום.
אני ירדתי מישראל לפני ארבע שנים שביתי היתה בת 13. אני נשואה לאירופאי והחלטנו להגר לאירופה. לפני כשנה יצרתי קשר עם השגרירות הישראלית אצלנו, וביקשתי פטור לבת משירות צבאי. קיבלתי תשובה שאין לי אפשרות והתנהלות מאד בוטה מצד מהקונסול עצמו שדיבר אליי בגסות רוח ולא תואמת לאיש ציבור.

כשהודעתי לו שיש לי בן חייל בודד בישראל והבת מסרבת לחזור לישראל, זכותה המלאה. הוצא צו נגדה המפקד של הבן הזמין אותו לשיחה שאחותו כביכול שאינה חיה בישראל למעלה מארבע שנים משתמטת מחוק שירות חובה.

מה שהמציאות היא שהבת אינה חיה בישראל ואין לה תושבות, אז מה בעצם ההשמטות שלעולם לא סידרו את זה מול השגרירות? הרי לזה קיימת השגרירות לא כדי להטיף לי לחזור לישראל. אני מאד אשמח ליעוץ משפטי איך אני מתנהלת מול הצבא ללא השגרירות.

איך אני יכולה להגיש בקשה לדחיית שירות וביטול הליכים נגדה?

תודה מראש

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון