רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על אפשר לשנות ולהצליח? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
אפשר לשנות ולהצליח - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/10/2019 14:53
התחתנתי בגיל 23 בפעם הראשונה, כל מה שרציתי הוא הבטיח לי, הייתי מאושרת. שבוע אחרי החתונה הבנתי שטעיתי ובגדול. הוא התנער מכל מה שסיכמנו, והתחיל לדרוש ממני, להיות האישה שהוא רצה. הוא העליב והתעלל ריגשית, וכל 4 היועצים שסחבתי אותו איתי אליהם, הצליחו בקושי להביא לשינויים קלים, אך לא משמעותיים מספיק, כדי לשנות את המצב. שקעתי בדיכאון, עם 2 ילדים קטנים, והבנתי שאם אני לא מתגרשת, אני מתפרקת, התגרשתי שבר כלי בתמיכה של כמה נשמות טובות שתמכו בי. מאושרת, ידעתי שעכשיו אצליח להתאהב בבן זוג טוב לב ומכבד. בטוחה בעצמי פגשתי קצין משטרה מקסים, והתחתנו...בום!!!! שוב הכל התנפץ , הוא היה שוטר גם בבית. והילדים שלי סרבו להיות בבית איתו, אם אני לא שם להגן עליהם מההתעללות המילולית שלו . כאבתי את הכישלון,לא רציתי להתגרש שוב, אז הפרדנו בתים וניסינו, זה לא עבד... לא היה לי שום חשק לפגוש אדם שמתעלל בילדי .. בינתים מצבי הרפואי התדרדר, לא יכולתי לעלות מדרגות בלי מעקה, אחרת נפלתי.. הייתי לא יציבה. הגעתי לרופאה, והתברר שרגל שמאל משותקת, ורגל ימין בשלבים של שיתוק, חוסר תחושה, נפילות, חצי שנה מחפשים מה קרה והמצב מתדרדר, בקושי יכולתי לעמוד, ואז גילו גידול בגב. ניתוח מסובך, וב"ה הצליח. שיקום וחזרה לתפקד, פשוט נס, כבר חשבתי שאהייה נכה.. והנה רגלים מתפקדות...מאושרת, התגרשתי, והתחלתי לחפש את הבעל הבא...רציתי זוגיות טובה בריאה מכבדת .עברתי טיפול ארוך..ופגשתי גבר גרוש מלא כריזמה מדבר כובש את ליבי.הייתי מאושרת, רזיתי בלי דיאטה, הייתי יפיפיה...התחתנו. ובום!!!, שוב אדם שלא מכבד אותי, פוגע בילדים, לפני כולם...נולד לי עוד ילד, השקעתי את עצמי בילדים ובעבודה כגננת. חשבתי שאני לא מסוגלת להתאהב באדם נורמאלי, ולכן מגיע לי לחיות עם אדם שמתעלל בי ובילדי רגשית, הייתי כבויה, שומעת ממטפלת של בני שהוא מתאר לה התעללויות של האבא החורג, ובגלל חובת הדיווח, היא מדווחת לרווחה. הרגשתי מושפלת, ולמרות טיפולים אישיים וטיפול זוגי לא נמצא דרך לחיות יחד, הגירושים היו קשים מאוד, הוא התעלל , משטרה, ודאג להשמיץ אותי בכל מקום, כשאני מנסה לשמור על כבוד, ולהתגרש יפה.אך התגרשנו..גרושה ועצמאית , הבנתי שאני זקוקה לשינוי. הבנתי שאני נמשכת לגברים אגואיסטים, נקמנים, לא מכבדים, מעליבים ועוד... והשינוי חייב לבוא ממני, אני צריכה לשחרר, את הצורך הלא מודע, שמאמין שזה מה שמגיע לי. התחלתי לחפש באינטרנט, צפיתי בוובינרים, בהרצאות, והתחלתי להרשם ללמוד אצל המרצים שהשתכנעתי שיכולים לעזור לי...ג'ון ג'ייקובס לשחרר את האדם הבריא שאני, הרב בויאר בסדרת החינוך, והזוגיות. הבית להורות מקרבת ללימודי תקשורת מקרבת, סדנת התדר של המניקסים, קורס מאפשרים של אריק פלד,בשיטת בירון קייטי.ועוד ועוד. וכמובן הסדנה של דנה חיימזון..בסדנת נשים, שפשוט חובה לכל אחת .. האסימונים התחילו ליפול. התובנות, ההבנה ולאט לאט השתנתי. התחזקתי, התחלתי לאהוב את עצמי באמת. עדין לא מצאתי בן זוג, שאני מרגישה שמתאים לי, אך יש לי סבלנות ואמונה, שאם אמשיך להתפתח , אמצא את הזוגיות הטובה שאני מחפשת. מתוך כל ההתקדמות שלי, הבנתי שהצורך שלי להגשמה עצמית,צריך לקבל מקום. והחלטתי לכתוב ספר ילדים על שיתוף פעולה, שיעזור לילדים ,להבין מתי לשתף אחרים ומתי נכון לא לשתף. כדי להדפיס את הספר, אני בהד סטארט, מימון המון...ורחוקה מהיעד. הפרויקט חייב להצליח, אני יודעת שזה ספר מעולה, ואשמח שתתמכו, ויחד נגשים את החלום, שלילדים יהיה עולם טוב יותר. מתוך החיים המאתגרים שעברתי, אשמח יחד אתכם להצליח, ושהחלום יתגשם, הספר יראה אור, וילדים יזכו לחיים בריאים רגשית. מוזמנים להצטרף ולהיות חלק. משתפת כדי שתדעו שתמיד אפשר לשנות ולהצליח השינוי תלוי בנו, (קישור להד סטארט בפייסבוק שלי).

אוהבת את כולכם עדינה

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון