רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על בעלי בוגד בי עם גבר? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
בעלי בוגד בי עם גבר - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/09/2019 11:24
צהריים לא הכי טובים... לצערי

אז ככה ... לפני שבוע וחצי גיליתי במקרה שבעלי בוגד בי ולא סתם בגידה אלא קשר ארוך של חצי שנה לפחות והגרוע מכל זה שהוא בוגד בי עם גבר!

תקופה ארוכה שאני חושדת בו שכרתי בלש פרטי שהוכיח את כל החשדות שלי הייתי בטוחה שיש לו מישהי אחרת כשגיליתי שזה גבר השמיים נפלו עליי אנחנו בסביבות גיל 45 יש לנו 2 ילדים ממש קטנים שנינו התחתנו בגיל מאוחר יחסית.

התחושה שלי היא נוראית אם זאת היתה אישה עוד הייתי מנסה להציל את הנישואים האלה וללכת לטיפול איתו אבל שמדובר בגבר אין מצב ...

אני נמצאת בתחושה קשה מאוד לא מסוגלת להסתכל עליו והוא לא מבין למה אבל אני לא מסוגלת לדבר ולפתוח את זה בפניו אני רק רואה אותו ועולות לי כאלה בחילות שאפילו בהריונות לא היו לי...

מה עושים איך מתמודדים אני חייבת עצה כי אני פשוט עומדת להשתגע. ברור שזה רגע לפני גירושין אבל אני המומה, בהלם ולא יודעת איך לעשות צעד ראשון

HELP

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון