רוצה לדעת יותר על צריכה להתייעץ עם עורך דין גירושין? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת גוטמן צברי עורכי דין...
צריכה להתייעץ עם עורך דין גירושין - פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת גוטמן צברי עורכי דין
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה - בהנהלת גוטמן צברי עורכי דין

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/08/2019 19:12
ערב טוב

אני צריכה עזרה ואשמח לתשובה של עורך דין גירושין מנוסה ממשרדכם.

בן הזוג שלי ואני על סף גירושין, בהסכמה ובצורה יפה (יש לנו תקשורת מצוינת ואנחנו חברים טובים ומוסכם על שנינו שמעל הכל- טובת הילדים).

עד עכשיו היה ברור שנלך על משמורת משותפת, כי הוא אבא מאד מעורב (ב3 שנים האחרונות כשאני הייתי המפרנסת הראשית הוא בעיקר היה עם הילדים), וכי חשוב גם לי וגם לו שהוא יהיה מספיק זמן עם הילדים. הם בני 6 ו3.

ככל שזה מתקרב אני מתחילה לדאוג ולחשוש מנושא המשמורת המשותפת, לא מסיבה כלכלית (כאמור אני המפרנסת הראשית) אלא יותר מכיוון טובת הילד. אני לא בטוחה שטובתו של ילד בן 3 שגם ככה חווה קשיים והולך לגן חינוך מיוחד, היא למשל לחלק את זמנו חצי חצי בין שני בתים.

מישהי מכירה מחקרים שנעשו בתחום, או בדיקה כלשהי של אנשי מקצוע שבדקו את השפעתה של משמורת משותפת על ילדים, ובעיקר ילדים בגיל הרך?

לי נראה, מניסיוני כאמא, שהדבר הכי חשוב לילד, והכי מקנה ביטחון, היא יציבות. איך תתאפשר יציבות כשהם מחלקים את זמנם בין שני בתים?

תודה רבה
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: דרך בגין 144א ת"א

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון