רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על בטח הרבה שואלים על זה בחופש הגדול...? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
בטח הרבה שואלים על זה בחופש הגדול... - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/07/2019 11:55
לפי ההסכם גירושין שלנו הוא אמור להתחלק איתי בחופשת חצי חצי ובימים שלו כשאין מסגרות אז לוקח את הילדים מהבוקר ועוד כתוב שבמידה ולא לוקח אותם ביום שהוא אמור להיות איתם מהבוקר והם נשארים איתי ואז אני מפסידה יום עבודה, אז הוא ישלם לי את היום עבודה הזה לפי סכום שכתבנו. מה שקורה עכשיו זה שהוא רוצה שכל יום חברה שלו או לא יודעת איזה בחורה תשמור עליהם כל היום, ואז ככה הוא לא צריך לקחת יום חופש וגם לא לשלם לי על יום שהוא מבריז. אני לא מוכנה שאחת מהחברות שלו תהיה כל היום עם הילדים שלי ותשמור עליהם , הם קטנים, 4 ושנה וחצי ואני לא מוכנה שבחורות שאני לא מכירה, זרות לגמרי בשבילי ישמרו עליהם.

מה אני יכולה לעשות כדי שהבחורות האלה לא יתקרבו לילדים שלי? עם כל המטפלות המתעללות שצצות בזמו האחרון אין סיכוי שאני משאירה אותם עם מישהי זרה.... ואני גם לא יכולה להיות 3 שבועות רצוף באוגוסט בחופש.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון