רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על לא החלטתי אבל זה לפני גירושין כנראה...? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
לא החלטתי אבל זה לפני גירושין כנראה... - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
27/05/2019 14:19
אני נמצאת כבר הרבה זמן במחשבות על גירושין ופרידה ואשמח לשמוע חוות דעת של עורך דין מטעמכם:

בת 28 ובעלי בן 25
אני נשואה שנתיים וביחד עם בעלי כמעט 9 שנים , יש לנו בבית שתי תינוקות .. אחת שנה ושבע והשניה חודשיים ..
כבר שנה וחצי שאני חושבת שזה כבר לא בשבילי , אני לא בעד ישר לקום לפרק את הבית אבל לפעמיים כבר אין ברירה חיכיתי וחיכיתי מתי הוא ישתנה ויבין שהוא כבר אבא ויקח אחריות שיש פה תינוקות שצריכות אבא שידאג ויהיה איתם וכמובן אני.. ולא להתנתק מהעולם ולחיות בבועה ..
היה לנו קשר מטורף מלא בהכל ממש טלנובלה והחתונה והבנות וכל מה שהצלחנו להקים זה הצלחה ומבחינתי עם ניתגרש זה יהיה כשלון ואכזבה ..
אני יודעת שעם אני קמה והולכת הוא יצטער , דיברתי מלא הוא רק הבטיח כלום לא זז אני סוחבת את כל הגידול והאחריות עלי והימים רק חולפים .

אני רוצה לדעת מה מגיע לי איך אסתדר ואשכור דירה לבד עם 2 תינוקות , למי פונים להתחלת הליך , עובדת חצי משרה מינימום לשעה.

איך מתחילים? לא יודעת איך לעשות את הצעד הראשון והאם בכלל לעשות אותו. יש בי פחד לא ברור מפני פרידה למרות שבהיגיון אני לגמרי צריכה להיות במקום אחר...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון