רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על אי אפשר להמשיך ככה...? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
אי אפשר להמשיך ככה... - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
12/03/2019 18:48
אני ובעלי נשואים 5 שנים ביחד 10 שנים בשנות ה30 לחיי פלוס 2 ילדים בני 3 ושנה ..

מאז שהילדים נולדו אני מרגישה שאנחנו לגמרי מאבדים את התקשורת שהיתה לנו וכאילו נאבד הקטע הזוגי לגמרי גם אין על מה לדבר או שאני משעממת אותו או שהוא משעמם אותי.
הוא תמיד היה שתלטן פזיז דכאוני...

אך יחד עם זאת מאוד מפנק בימים הטובים שלו משתדל לא להחסיר כלום ממני ומהילדים.

רמת חיים גבוהה יחסית היו ימים שהינו יוצאים ועושים חיים .
יש כמה בעיות שמאוד מפריעות לי הוא בן יחיד לאמא שלו שגרה איתנו ובזמן האחרון נוצר בינינו הרבה מתח וריבים שלא היו אף וצצו עכשיו.

לדעתי זה שבעלי הרשה לעצמו לריב איתי מולה נתן לה אישור רציני לצאת עלי ולהוסיף עלי תשק חרא שיש לה.
היא אובססיבית וחרדתית אישה לא שפויה לדעתי.

תמיד ממציאה שלא מראים לה את הילדים למרות שהיא תמיד גרה איתנו.

והוא תמיד תופס את הצד שלה וחושב שהיא קדושה.

לפעמים אני חושבת שהוא מתייחס אליה כאילו היא אישתו. היא לא עושה כלום בבית... לא מנקה לא מבשלת פשוט כלום. היא תראה שיש לכלכוך ופשוט תעבור מעליו.

אני לבד עם הילדים כל היום שמה במסגרות מחזירה עושה קניות עובדת הכל לבד.

כל פעם שאני אנסה לדבר עם בעלי על הבעיות ביחסים הוא ימציא תרוץ לכל דבר...

אני לא מעורב עם הילדים כי כשרציתי להיות מעורב התערבת והפרעת לי ובריבים קראת לי אבא חרא.

אני לא מעורב בקניות כי כשרציתי לעשות חשבון אמרת שאין לך זמן.

אני לא אזרוק את אמא שלי אני בן יחיד.
וככה תרוץ לכל דבר.

יש לו פה שחור בזמן מריבות ואני עונה לו בדיוק באותו מטבע ואז הוא נתפס על מה שאמרתי ומתעלם לגמרי מהאמירות שנאמרו כלפי. היו מקרים שכבר סילק אותי מהבית והוא יודע שאין לי באמת איפה ללכת אין לי משפחה ואין לי אחים.

אז למה להשקיע בזוגיות? גם ככה אני ברורה מאליו.
אני מאמינה שהוא כן אוהב אותי אבל מושפע מכל מה שמסביב. מהעבודה הוא עצמאי ולא תמיד יש עבודה יש חודשים יותר טובים ויש חודשים פחות טובים.

מאמא שלו... מהתרבות החרא שהוא גדל בה !!
אנחנו באים ממנטליות שונה לחלוטין
לא יודעת אם יש מה להציל בכלל.

יש לי הרגשה שהוא רוצה שהכל יהיה בדרך שלו או שלא יהיה בכלל.

וככה אי אפשר לנהל חיי משפחה אם אפשר לקרוא לזה חיי משפחה.

גם אם ארצה לקום וללכת אין לי לאן.... חשבון משותף . ,
הבית בשכירות .. הוא איים לא פעם שיעזוב אותי עם כל החובות של החשבון.

וגם אם קרה מצב והלכתי עם הילדים הוא ישגע אותי בהודעות קודם יאיים יעשה מניפולציות ואז שרואה שזה לא עובד מתחיל לשכנע ולהתחנף ואחרי יומיים אני מתיאשת כי לילדים קשה בבית שלא שלהם.

לא יודעת אם יש תקנה למצב הזה.

טיפול זוגי הוא לא רוצה וגם אם ירצה והמטפל יגיד לו שהגישה שלו לא טובה הוא יגיד שהמטפל הזה לא טוב.

0 מודעות עצמאית.

השקפת עולם מעוותת לחלוטין. יש ימים שהכל בסדר בינינו שוכבים והכל ואז יפול עליו מצב רוח לא טוב ואני אצתרך לסבול את כל זה וכמובן שתמיד תמיד תמיד אני אשמה בהכל!

הוא מניפולטור מהסוג שמצליח לשכנע אותי שאני באמת אשמה.
לא יודעת איך לצאת מהמצב הזה.. שיחות שלא מובילות לשום מקום.

באמת אין בי רצון לפרק משפחה או להכנס להליכי גירושין אבל גם להמשיך כך זה לא דרך...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון