רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על שאלה בנושא ירושה? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
שאלה בנושא ירושה - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/02/2019 08:24
שלום,

דוד שלי היה אדם חולה מאוד ולפני חודשיים נפטר. דודה שלי הייתה האפוטרופוסית שלו וטיפלה בו כל חייו. היא גרה איתו באותה הדירה יחד עם בעלה ואמא שלה. שליש דירה שייך לדוד שנפטר. לאחר שנפטר התגלה שיש לו אח ואחות מהצד של אביו איתו לא היה בקשר. לפי צו בית משפט הירושה צריכה להתחלק בין כל האחים. אבא שלי ודודה שלי נאלצו לחפש את האחים מצד אביו על מנת לבקש לחתום על ויתור חלקם בירושה( לטובת דודה שלי שטיפלה בו). התגלה שאחות של דוד שלי נפטרה ולכן צריך להחתים את הבת שלה על הויתור. כל האחים הסכימו לחתום מלבד האחיינית. מלבד דודה שלי ואבא שלי אף אחד לא ידע בכלל על קיומו של דוד שלי עד הרגע הזה שבו חיפשו אותם כדי לבקש לחתום על ויתור הירושה.
האם ניתן למנוע מהאחיינית לקבל חלק מהירושה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון