רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על לפני תהליך גירושין מכוער? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
לפני תהליך גירושין מכוער - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/11/2018 16:31
אחותי עכשיו ממש לפני תהליך גירושין מאד מכוער - ככה מסתמן.

היא נכנסה להריון לפני החתונה (היא הייתה רק בת 18 והוא שכנע אותה לקיים יחסי מין שהיא לא תכנס להריון אבל הם לא היו זהירים מספיק), התחתנה עם האבא והם לא הסתדרו, הוא היה אלים כלכלית ומילולית כלפיה, לא היה עוזר לה.

יום אחד הילדה הרימה משהו מהריצפה להכניס לפה ולא היה לו כוח לקום אליה והיא נחנקה והצלחנו להציל אותה. התירוץ שלו היה "קראתי לך, לא ענית" .

הוא ממש פסיכופט. שהוא היה מגיע להורים שלי שבתות הוא היה אומר לה ככה ליד כולם "אם את חולה ואנחנו לא יכולים לקיים יחסי מין אין טעם שאשן לידך. אשן בסלון"
או "התחתנתי איתך רק בגלל שאמא שלך אמרה". אדם הזוי כבר אמרתי?

זה אפילו לא קצה הקרחון...

הוא היה רב עם אחים שלי. עד מכות.

יום אחד הוא התחיל לריב עם אחי, פרק אותו במכות עד שאבא שלי הגיע להפריד הוא העיף את אבא שלי(אדם מבוגר!) על הריצפה, היו לאבא שלי מכות יבשות אבל ההורים שלי רוצים שלום בית לא הלכו להתלונן במשטרה.

בקיצור עכשיו אחותי גילתה שהוא ואבא שלו כבר חצי שנה מקליטים אותה ושומרים תיעודים עליה כדי שאם היא תחליט להתגרש יהיה להם חומר. ובאמת היא החליטה שהיא רוצה להתגרש.

הוא היה משאיר אותה חולה עם ילדה מאושפזת בבית חולים לבד ומתנהג מגעיל אז נמאס לה.

נפתחו לה העיניים.

ואז הוא ואבא שלו (אבא שלו עורך דין לעינייני גירושין (גרוש בעצמו אחרי שעשה לאמא ולילדים את המוות) ורק שתבינו כמה האדם נבלה. אבא שלו נעצר ושוחרר בינתיים לפני חודש על פדופיליה. היה אונס נערים בני 16 מסמם אותם ועושה בהן מעשים מגונים . עשרות נערים!!

הם מאיימים על אחותי אומרים שהיא חולת נפש. שהיא לא יכולה לגדל את הילדה.

יש לאחותי לפעמים שיתוקי שינה (שזה משהו שיש למלא אנשים שהמח מתעורר כמה שניות לפני הגוף) והם תופסים על זה טרמפ שהיא ניסתה להגיש תביעה לביטוח לאומי על זה שהיא חולת נפש ולא יכולה לגדל את הילדה. ממציאים שיש לה סכיזופרניה(ואין לה!!)

עכשיו הם לקחו את הילדה. מהבית חולים לקחו אליהם ישר. ולא נתנו לאחותי. נתנו לה רק לחבק את הילדה. השפילו אותה תפסו אותה שלא תברח איתה.

היא הגישה תלונה במשטרה אבל לא עושים שם כלום.

עכשיו היא לקחה עורך דין מטעם המדינה אבל היא אומרת שאבא שלו ממש ממולח ומאיים עליה במלא דברים אם היא רק תבקש שקל. היא שוקלת לקחת עורך דין פרטי ויקר, כי הבינה שאין ברירה אלא לגייס כסף לזה.

אחותי רק רוצה את הילדה שלה. רוצה מזונות כמו שמגיע לה( נטו כדי שיעזור לה לגדל את הילדה)

והיא לא רוצה שהילדה תהיה בחזקתו. היא לא סומכת עליו. היא יודעת שהוא יזניח אותה כמו שתמיד היה עושה בבית וממש יש חשש לחיים שלה.

היא ממש חוששת ולא יודעת מה לעשות.

מה אתם ממליצים לעשות?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון