רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על ניכור הורי - על סף יאוש? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
ניכור הורי - על סף יאוש - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
12/09/2018 17:25
הילדים גרים עם האמא. האבא והאמא התגרשו בגלל סכסוכים ומריבות ושינאה וחוסר אהבה ביניהם . הילדים הפכו להיות כלי הניגוח שלהם .
האמא לא נותנת לראות את האבא במשך תקופה ארוכה. מסיתה את הילדים נגד האבא: " אבא שלכם היה חרא, התנהג אלי כמו זבל , לא שילם אגורה ,היה קמצן , ומה לא עשיתי בשביל הדראק הזה שהוא אבא שלכם" , ועוד ועוד
הילדים הקטנים, סופגים כל מילה של האם ומתחילים להזדהות איתה .
בפגישות שצריכות להתקיים כפי שנקבע ,היא תמיד דואגת לגרום שהילדים לא ירצו ללכת לאבא . מרוב הסתות גם הילד לא רוצה .האמא מצפרת אותו במתנות ולאט לאט מרחיקה את הילד מהאבא וכך עוד שבוע ועוד שבוע הילד לא רוצה לראות את אבא .
כל שנה זה מחמיר יותר כי הילד גדל והוא כבר מבין את מה שהאמא מספרת .כמובן שכבר לא רוצה לשמוע את הצד של האבא, כי שנים שהוא שומע כמה אבא היה רע לאמא ואיזה אבא חרא יש לו .
אבא מנסה כל הזמן לנסות להיפגש עם הילדים ,מחכה להם ליד בית הספר ,ליד הגן , מביא מתנות קטנות , ושום דבר הילדים ממש מתרחקים ממנו כשרואים אותו. האבא רוצה להסביר להם גם את הצד שלו אבל תמיד או שהם עסוקים, או שהם מקצרים בשיחות ואומרים שהם חייבים לסיים כי יש להם חוג או משהו אחר.
אני כבר לא יודע מה לעשות היום הילדים בני 10 ו5 ואני ממש אובד עצות .מגיעים החגים ואני שבור . מגיע לי לראות אותם והם לא רוצים .
אני מפרנס עורך דין כבר תקופה ארוכה וכבר מרושש לגמרי. כבר לא יודע מה לעשות והזמן רץ טס ואני מאבד אותם. אני פונה אליכם כי עורך הדין שלי כבר לא ממש עוזר בנושא או למעשה לא עוזר בכלל...

קראתי באתר שלכם כמה כתבות מרשימות למדי ואני מעוניין לשמוע אם יש עצות פרקטיות שיכולות לעזור לי לא לאבד את היקר לי מכל...

HELP

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון