רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על אני קורס כלכלית ונפשית? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
אני קורס כלכלית ונפשית - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
05/06/2018 00:28
גרוש 8 שנים +2 12+9
הילדים איתי בכל סוף שבוע ופעם נוספת לפי תיאום מולה חופשות מהמסגרות רוב הזמן אצלי ולראיה רוב אוגוסט וחצי מיולי.. ממשיך לשלם
מנסה ומבקש ממנה ליישב את זה למשמורת משותפת היא מקניטה אותי ומנכרת את הילדים. יש לציין שהיא מקבלת קיצבה גדולה מבטל קרוב ל 6000 בחודש, כל החבילת הטבות, פטור ממס רווחי עד 20000 ארנונה..... אף הוציאה נכות זמנית לילד הגדול היפראקטיבי ומסגרת מיוחדת. קיבלה 2 תווי נכה שאחד נתנה לאימה במקום לי.. ממש טרור נגדי מאז שביקשתי משותפת..

עד לפני מסםר חודשים שילמתי 3500 בחודש בחוזה 3000...
היא בעלת עסק מרוויחה באזור 18000, לקחה משכנתא לפני שנתיים...

אני טכנאי פרילנסר מרוויח באזור 9-10 ברוטו ולפני קריסה כלכלית.

אין ביכולתי לשלם לה את מה ששולם עד כה אני לפני פשיטת רגל אם לא אמצא פיתרון.. היא אינה מוכנה לאף פיתרון וכל הזמן מאיימת... אני לא מעונין במלחמות למרות דמאשימה אותי כאיש מלחמה.

הצילוו אני גם קורס נפשית מכל המצב רע רע רע.

מה לעשות? חייב עצה של עורך דין מנוסה מהתחום.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון