רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
רוצה לדעת יותר על איך מתמודדים עם גרושתו?? שאלות ותשובות בפורום הגדול והמוביל בישראל, בהנהלת עורכי דין מנוסים...
איך מתמודדים עם גרושתו? - פורום גירושין ודיני משפחה בניהול עורך דין מנוסה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה בהנהלת עורך דין מנוסה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
01/01/2018 09:33
בוקר טוב לכם

אני נשואה למישהו שהוא בפרק ב' עם גרושה מהגיהנום! מהיום שאנחנו ביחד מנסה להרוס לנו את הקשר ומחפשת כל הזמן נקמות, דרך הילד המשותף שלהם, מנסה ללא הרף לעלות את סכום המזונות ומטרטרת אותנו מבית משפט לבית דין רבני, הוצאות של עורכי דין ובזבוז זמן עבודה לשווא!

אני מתאפקת ולא מתערבת, משתדלת לכבד את המקום שלה כאמא אבל זה כבר גובל בהטרדה. מעבר לכל זה יש לנו עילה מוצדקת לקחת ממנה את הילד ולקבל משמורת מלאה אך אין לי ספק שזה יפגע בה אנושות ואני כאישה לא יכולה לשאת בפגיעה באישה אחרת וכמובן היא לא אמא רעה אני בטוחה למרות שאין לי את הניסיון והידע כי אני לא אמא בעצמי עדיין...

אבל בעניין התביעות, אנחנו כבר עייפים מדיונים, בתי משפט ועורכי דין! לבעלי יש עורך דין כמובן, אבל זה חבר של המשפחה שלא ממש אכפת לו מהמצב, בעיקר כי הוא מרוויח כסף טוב מזה שהסיפור איתה לא נגמר... ככל שיש יותר בקשות ויותר סכסוכים ביניהם עורך הדין מרוויח יותר כסף, אז הגיוני שהוא לא באמת יעזור לבעלי לשים לזה סוף.

למרות שיש הסכם גירושין מסודר וחתום ולמרות שעל פניו נושא המזונות והמשמורת גמור, הגרושה לא מפסיקה...

מה אתם ממליצים לעשות? איך מרגיעים אותה משפטית וגורמים לה להפסיק לתבוע וללכת לבית משפט כל שני וחמישי? זה בלתי נסבל.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון