רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - הכסף של הירושה לא התקבל חצי שנה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
02/09/2021 11:44
בתאריך 3.2 הגשתי בקשה לקבל צו ירושה באמצעות עורך דין, הכסף עבור השירות שלו שולם לו עוד בהתחלה,
עד עכשיו הכסף של הירושה לא התקבל. כל הפניות שלי לעורך דין שמטפל בנושא, עונה לי יש עיכוב קורונה, מלחמה, חגים או שיש אישור והוא מחכה מהם למכתב לאישור, הרבה פעמיים שאני פונה אליו בהודעה הוא לא עונה וגם לא חוזר, במשך 7 חודשיים הוא מטפל בנושא וכל פעם יש לו תירוץ אחר או שהוא פשוט מסנן אותי.

אתמול הצלחתי לאתר את מספר תיק של הצו ירושה ולאחר בדיקה שלי באתר שלהם ומיילל מולם, הבקשה נשלחה עוד בתאריך 3.2 ובאותו היום נסגרה, וכל החודשיים האלו זה פשוט לא טופל, הוא הגיש בקשה חדשה רק בתאריך 1.8 שכרגע גם לוקח לחכות בערך חודש פלוס החגים שצפויים להיות בקרוב זה אומר שאפילו חודשיים...

האם יש מה לעשות מול עורך דין, ולבקש את הכסף חזרה ששולמו לו או שיש אפשרות לתבוע? על כך שהוא נותן מידה שגוי וזה לא באמת היה בטיפול , וגם רוב הפעמיים לא עונה וגם לא חוזר .

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון