רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - נקמן ומחפש לפגוע בי דרך הילד
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
29/08/2021 16:02
אני גרושה חצי שנה ואם לילד בן 5 וחצי במשמורת משותפת, התגרשתי מאדם נקמן ונרקסיסט שכל הזמן מחפש לנקום בי ולפגוע.

השבוע כיון שלא הסכמתי להחליף איתו ימים החליט לא לאפשר לי לשוחח עם הילד בזמן שהוא איתו.

אתמול בערב ( יום שישי) שלחתי הודעת וואצ אפ לנייד של הילד שנמצא בבית הוריו ומיד נחסמתי- בסך הכל רציתי לדבר איתו ולשלוח לו לבבות ושבת שלום.

שלחתי לגרוש הודעת וואצ אפ על כך שחסם והוא חסם אותי גם אצלו. ניסיתי להתקשר ולהשיג את הילד וכמובן שלא קיבלתי מענה, שלחתי מספר הודעות ( יש לציין שזו פעם שניה שהדבר חוזר על עצמו רק השבוע )
ניסיתי לחייג וכמובן שלא אפשר לי לדבר עם הילד.

החלטתי לפנות למשטרה ואלו ניסו לחייג אליו וכמובן שלא היה מענה וביקשו להגיע אליו לבית הוריו, לאחר מכן חזרו אליי מהמשטרה ואמרו לי שביקרו בבית הוריו ופגשו את הילד ואת האבא והכל בסדר.

עד לרגע זה לא שוחחתי עם הילד ואיני יודעת מה איתו. אני כל כך חוששת שמא גרמתי טראומה לילד שנאלץ לראות משטרה ( אני מקווה שישן, אני לא מעודכנת בפרטים) אבל הרגשתי שאין לי כבר ברירה והגיע הזמן להעמיד אותו על מקומו.

בכל זאת אני לא רגועה וחוששת שפגעתי בילד שלי….

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון