רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - עזבה את הבית ורוצה להתגרש
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
22/08/2021 19:23
אני בן 22 נשוי 3 שנים כמעט לי ולאשתי היו המון מריבות וחילוקי דעות בשנים האלה היה פער משמעותי בינינו כי באנו מעולמות שונים כך פעם שהיה ריב או אי הסכמה פשוט החלקנו את זה ושכחנו את זה כי אנחנו היינו באמת אוהבים אחד את השנייה היינו ממש מאוהבים .

יש לציין עוד שהיא עברה הרבה תקופות קשות בחיים שלה ואני תמיד תמיד תמכתי בה והייתי לצידה .

בתקופה האחרונה המריבות החמירו בעקבות עסק שפתחתי והייתי צריך לעבוד בו 12 שעות ביום יצא שכמעט ולא היינו יחד והמריבות התגברו מאוד והיא התחילה לרדת מהפסים לדוגמה התחילה לעשן מה שהיה תנאי בינינו שלא יקרה התחילה להיות יותר עם בנים מהעבודה שלה לשבת איתם אחרי עבודה עד מאוחר בלילה ...
היא עשתה הכל כדי שלא נהיה יחד גם מבחינה הגיינית כשהיינו יוצאים אני הייתי משקיע והיא לא הייתה מתלבשת יפה או מתאפרת מגיעה איך שהיא מהעבודה ככה עם הבגדים והכל וגם רוב הזמן הייתה בטלפון ולא איתי גם התחילה לחלל שבת מה שהפריע לי מאוד אנחנו דתיים שנינו.

התרחקה ממני ואני מצידי המשכתי לנסות לקרב אותה ולדבר איתה ולצאת איתנ כמה שרק יכולתי כי באמת אהבתי אותה אבל לפני חודש וחצי היא עזבה את הבית לגמרי עם כל הדברים שלה ואמרה שהיא צריכה לחשוב על הדברים וזה היה בדיוק בתקופה קשה אצלי שהייתי צריך את התמיכה שלה ואת העזרה שלה היא אמרה לי אתה לא שם לב אלי וזה היה התירוץ שלה להכל .

היא אומרת לא מתאים לי להשתנות בשבילך יותר מבחינתה להתגרש וכמה שיותר מהר .

חוץ מזה מבחינתי אני עדיין אוהב אותה אין לי מושג למה...
אשמח לעזרה ולדעת מה אני עושה במצב הזה, אולי לפני גירושין ואם לדעתכם אפשר למנוע את הגירושים? אני לא יודע מה לעשות. מזכיר שאני מגיע מרקע דתי ולא נהוג להתרגש אצלנו, אבל זה שהיא עזבה את הבית זה בעיה לא פשוטה. מה אתם אומרים?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון