רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - חשוב לי לכתוב ולשתף...
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/07/2021 01:17
עוד מעט אחת וחצי בלילה. שוכבת במיטה עם עצמי ופשוט מתחילה לכתוב אחרי שקראתי כמה כתבות שלכם באתר.

הרבה אנשים לא יודעים מה עברתי למה התגרשתי בעיקר אבל עזבו עכשיו גירושין בנות רציתי לשתף אותך במשהו .
אני עברתי שנה של גיהנום. הייתי נשואה אחרי 8 חודשים הייתה בשורה לא טובה כי אני לא הייתי בשלה ולא הייתי חיה טוב עם הגרוש נכנסתי להריון .

כמובן לא הפלתי והמשכתי בדרך שלי, הסביבה שגרתי בה לא הייתה תומכת לצערי וכך פה התחיל הבלאגן !
הייתי בהריון בדיכאון לא היה את מי לשתף ולאט לאט הדיכאון התחזק עם ההורמונים וההריון והרעשי רגע מסביב .
אני מספרת את זה בקצרה לצערי הגיעה יום הלידה הייתי שבוע 40+3 העטות בדופק נכנסתי לטרום לידה (תקופת הקורונה בשיא ) עם זירוז כמובן שאני בדיכאון ואין לי מושג בכלל מה קורה וממשיכה כרגיל , הגעתי למצב שאחרי יומים בא הילד לעולם בניתוח קיסרי חירום וכל הפקה הזאת מי שחוותה תזדהה איתי ותגיד כמה זה גרוע עוד עם דיכאון .
הילד בא לעולם בריא שלם ,שלייה תקינה , הכל תקין! חזרתי הביתה ניסיתי להניק ורק ביקורות בעיקבות כך לא המשכתי וכמובן אין לי חיבור לילד כאילו אני מביאה ילד למישהי אחרת , למשפחה אחרת , מטפלת בתינוק שלא שלי . ראיתי שאני לא יכולה לטפל בו, באתי להורי אמרתי להם והם לקחו אותו לחדר שלהם טיפלו בו . אני ממשיכה להיות בדיכאון וכמובן לא מודעת ! כמו רובוט אין רגשות , אין חיבור , אין פשוט כלום , לא רוצה לתת לו לאכול , משקרת שנתתי או פשוט לא אמא ! לא בן אדם , לא רוצה אותו !
אחרי חודשים הייתי מטופלת אצל פסיכלוגית וקרה משהו שהייתי חייבת ושגרם לי ולילד לצאת מהבית .
בגיל חודשיים לקחתי אותו ואותי פשוט ברחתי מהבית של הורי ואני לא ידעתי לאן ללכת ואני עדין בדיכאון .
התקשרתי, שלחתי הודעות ביררתי לאן? מה ?מי?
לאן ללכת עכשיו ?? מה עושים ? עם תינוק בן חודשייים ואת חצי בן אדם .

משפחה עם 3 ילדים לקחה אותי ואת הילד האמא עזרה לי להתמודד ,לעמוד על הרגליים ,לטפל בילד , לדאוג לו, להתחבר אליו ( חודשיים וחצי הייתי אצלה ) .

לקחתי את עצמי בידיים הבנתי שיש לי פה ילד להציל אותו שלא יקחו לי אותו ( הגרוש ,הרווחה וכו) ממשיכה טיפול פסיכולגי , מתחברת לילד בסגרים, אחרי הגן , בשבתות כל זמן איתו מנסה לעשות ולתת את ה100 אחוז שלי כאמא .

כשהילד היה בן 10 חודשים כבר התחלתי להרגיש חיבור אחר, קירבה אחרת , דאגה אליו , רוצה אותו איתו , מטפלת מא-ת בו !
היום אני מגדלת אותו לבד התחברתי אליו הוא ריפא אותי מהדיכאון כל יום אני מודה שהוא בא לעולם ! הוא הציל אותי מהמקום שהייתי.

הייתי במקום חשוך בלי אפילו אור קטן שמציץ מעבר .
נשים אנחנו עם חזק ! טיפ אני יכולה להגיד שאין לי תמיכה מההורים , רק ביקורות ורק קולות רגע מנסה לא להתייחס מתמודדת לבד !
אנחנו יכולות לעשות הכל , אנחנו חזקות , נפש מיוחדת יש לנו !

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון