רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - חייבת לעזוב אבל העתיד מפחיד. מאד.
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
11/10/2020 12:40
היי נשואה עם 2 ילדים. 1 בגיל 4 והשני תינוק בן חודשיים. נשואה לאדם לא פשוט בכלל. גם אני לא פשוטה, הרי לטנגו צריך 2 ...
לאורך כל הדרך חוויתי עם בעלי המון קשיים.

תמיד ניסתי לשמור על התא המשפחתי. הלכתי גם לטיפול זוגי. היה נחמד בהתחלה ואחרי תקופה חזרנו לדרך של מריבות בלית פוסקות.

הוא אדם לא ממש מסודר לא עובד ברצף. הרבה דיבורים פחות מעשים. מסוג הגברים של "אני בחיים לא יתן לבית שלי ליפול" ובפועל בסוף אני זו שמוצאת פתרונות...

תקופת הקורונה באמת לא מוסיפה מאמינה שכולם יודעים את זה.
מה שקורה זה ככה, אחרי הלידה הלכתי לאמא שלי. היחסים עלו על שרטון כמובן, אבל נתתי לו שילך יעבוד שיהיה לו שקט.

היה חוסר התעניינות חוסר תמיכה פשוט מצב הזוי. כשחזרתי מצאתי הודעות בנייד שלו במקרה, שלח תמונות של הילדים שלי למישהי שעובדת איתו. כמובן פלירטט ואפילו הציע לה להיפגש!

פוצצתי תחבילה ... קמתי והלכתי אחרי ריב מאוד לא נעים ...
אחרי שבועיים חזרתי מטומטמת נכון? הפחד להשאר לבד הרג אותי. עכשיו אחרי שכאילו הכל ורוד, הכל חוזר חלילה שוב הבן אדם מדבר לא יפה. מפרש מעשים שלי כזילזול. היום חזר הביתה ב-5 בבוקר (קרה לאורך השנים גם לפני ) בחיים לא חשבתי שבגד פשוט מכירה את סוג האדם הזה שצריך לברוח ואוהב שתייה וחברים.

היום אחרי המקרה הפלרטטני כבר לא סומכת עליו ובאמת לא מעניין אותי הלך עם מישהי או לא. אני רוצה לקום וללכת לקחת את ילדים וללכת ... כלכלית לא יכולה לאפשר לעצמי, לא שאיתו כלכלית יש לי משהו, אבל איך אני אשכיר דירה? איך אני יחזור לעבוד?

ההורים שלי זה לא אופציה בכלל, לא כלכלית ולא נפשית, אין לי ממי לקבל עזרה אם אחליט להתגרש ולעזוב את הבית. אני אהיה לבד בעולם. איך ממשיכים מכאן לכיוון גירושין בלי לאבד את השפיות? איך אני יכולה לפרק את החיים ולבנות מחדש בלי שום כלים? איך אני אוכל לפרנס את הילדים בכבוד, בהנחה שכסף לתשלומי מזונות לא יהיו לו? אני מחפשת תשובות ובעיקר מוצאת את עצמי מול מבוי סתום והרבה פחד.

אשמח לשמוע מהנסיון המשפטי שלכם, איך אשה יכולה להתמודד במצב כזה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון