×
רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - החלטנו לפרק חבילה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*


*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/09/2020 09:21
אני ובעלי החלטנו לפרק חבילה ולהתחיל הליך גירושין. שבוע שעבר הוא עזב את הבית. לא פשוט מבחינת שני הילדים הקטנים בני חמש שש. הם יודעים הכנו אותם לפני אבא עוזב לבית שלו בנתיים אצל סבתא ואכ תאמת חפר להם יותר מדי לפני ואני לא התערבתי!

עכשיו מה עושים בנתיים? אין הסדרי ראיה מסודרים מתי שמסתדר הוא מודיע יום לפני וחוצפן חצי שעה לפני. גם עם זה בנתיים אין לי בעיה הבעיה שלי הטלפונים הוא רוצה בבוקר צוהרים אחרי צוהרים וערב ליליה טוב והכל בוידאו והם קטנים הם רואים אותו בליליה קשה להם להירדם!

הוא מה אכפת לא נח בשקט ואני אח"כ לא מצליחה להרדים אותם כי קשה להם בשמונה להירדם שדיברו איתו בשבע וחצי וידאו ובשש וחצי דיבר עם הגדולה קיצר קשה לי מה אפשר לעשות קודם כל לא לפגוע בילדים! אבל חייב לעשות סדר כי מאד קשה להם. גם לי לא פשוט בכלל בנוסף על הכל אשמח להמלצות מה לבקש ממנו ואיך מחשבים כמה מזונות הוא צריך לשלם ומתי הוא אמור להתחיל לשלם מזונות כי בנתיים הכל הכל עלי! תאמת אין לי כוח למלחמות ואני לא רוצה מלחמות עם האבא של הילדים.

מה עושים מכאן? מה עושים בשביל להתגרש בלי מלחמה? איך אני דואגת כבר עכשיו לאינטרסים שלי ושל הילדים?
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: דרך בגין 144א ת"א

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון