רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - איך מתמודדים עם מה שגיליתי עליו?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
19/05/2020 19:40
אשמח לקרוא תגובות אני על סף ייאוש.

נשואה שנתיים, בהריון ובעזרת ה' מצפה לתינוק.

לפני כחודשיים גיליתי שבעלי נכנס לאתרים של הזמנת חדרים עם נערות ליווי לפי שעה... בשעות אחה"צ מוקדמות כשהוא נמצא בעבודה (הוא עצמאי) חשכו עיניי נכנסתי לדכאון והיסטריה קשה
מדגישה לא מדובר בלצפות בסרטי פורונו אלא להזמין חדרים לפי שעה דרך אתרים וללכת לזונות פיזית!

כמובן שהוא הכחיש ונשבע שלא היה ולא נברא. פתחתי תיק של הליך ישוב סכסוך בבית המשפט על מנת להתחיל הליך גירושין, הוא לא הרפה ממני התחנן על חייו ונשבע שזה לא נכון ...מרוב שאהבתי אותו פחדתי או שבעצם בכלל לא רציתי לפרק את חיי הנישואין למרות שהיה לי קשה ורציתי למות מכאב אבל הייתי חייבת להישאר חזקה גם בשביל עצמי וגם בשביל ההריון שלי, התנאי שלי לחזור אליו היה שאם יחליט להודות אני מבטיחה לשים את זה מאחוריי ולנסות לשכוח על מנת להתחיל דף חדש של אמון וללא שקרים, הצלחתי לגרום לו להודות שכן התקשר למקום כזה מתוך סקרנות אבל ברגע האמת לא היה מסוגל וקיבל רגליים קרות.

(לא האמנתי לשום מילה שיצאה לו מהפה) ובכל זאת בחרתי לשים הכל מאחוריי ולפתוח איתו דף חדש למרות שהיה לי נורא קשה אבל זה היה המצב.

ביום שישי האחרון נכנסתי לטלפון שלו וראיתי שקיבל הודעת s.m.s שבה רשום:
" אני העיסוי הכי מפנק בעיר... אני פרטית ולבד במידה ואתה מעוניין יש קישור לוואטצפ תסמס"

זו מן הודעה כזו עם מלל קבוע שבטח נשלחת להמון מכשירי טלפון....

הוא לא חיכה דקה ואם לא שנייה וסימס כך:
"אפשר תמונות"?
ושלח הודעה נוספת סימני שאלה.

(אני לא צריכה להרחיב איזה תמונות הוא בדיוק רצה לראות)
הוא לא ידע שראיתי שהוא ענה להודעה, הוא התכוון למחוק אך במקום למחוק הוא שלח את זה לסל מחזור.

התחלתי לרעוד בגוף ולא האמנתי שעוד לא עברו חודשיים מאז שפתחנו דף חדש אני צריכה עוד פעם לעבור את הסיוט הזה
נשמתי עמוק, ספרתי עד 10 בלב

ושאלתי אותו האם הוא ענה להודעה הזו... בלי למצמץ שיקר והכחיש...

מה דעתכם? מה אני עושה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון