רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - צריכה להתייעץ
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
07/05/2020 17:04
אני נשואה לבחור שהוא בן 20 ואני בת 30 ויש לנו ילד משותף גרנו יחד שנתיים וחצי כל השנתיים וחצי לא עבדתי מאחר ואני נכה מתאונה שקרתה לי חודש לאחר הלידה.

עכשיו כל הזמן הוא היה משאיר אותי לבד להתמודד עם הילד ועם הבית והייתי עושה את גם עם הליכון וגבס כמו גדולה עם זה לבשל עם זה הכל היה בורח לחברים שלו לעשן הוא מעשן כל היום. מאחר ולא הייתי עובדת הורי שיהיו בריאים עזרו לנו המון עם זה שילמו לו את כל המיסים של כל השנתיים וחצי וגם עזרו לו בשכירות ובאוכל ובטח בגידול הילד.

הוריו של בעלי לא נתנו לו כלום אפילו לחתונה הגיעו בלי שקל ובאו 10 איש כי הם דתיים.

אמו של בעלי גם כן היא מעשנת והיא מובטלת יושבת בבית כל פעם שביקשתי ממנה שתשמור על הילד הייתה מזניחה אותו ומתחמקת מלעזור באלגנטיות(והוא פשוט מת עליה בעלי)
מחודש ינאור ברחתי מהבית וחזרתי להורים עם הילד.

כל החודש ינואר בנות דודות שלו התחילו לדבר לא יפה הלכו פתחו תיקים במשטרה אחת הבנות דודות שלו כותבת לי הוא שווה אותך את אמא חרא (חשוב לציין שהבחורה מטופלת בארברנאל עזבה את הבת שלה שנה וחצי מאחר והתגרשה כל שני וחמישי שמה חבל ) ואני אמא נוראית .

ב28.1 הגעתי לרבנות להתחיל לזרז עניין של גט והציעו לי לעשות שלום בית .

מאז ה28.1 הבן אדם משתנה כמו סטייק כל יום זה אבא שלו ואני עם אבא שלי אני עוזר לו ואני איתו מבחינתו אני והבן שלו כיאלו אוויר.

אתמול קרא לי איתו קטע שהרתיח אותי באמת ואסביר .
היינו אמורים ללכת לראות כמה דירות עכשיו ההורים שלו לא בעד שניהיה ביחד בכלל .

אז כל חמש דק אבא שלו מתקשר אליו כמו מפקד איפה אתה מה אתה עושה תבוא עכשיו תלך לפה ממש כמו מפקד.

קניתי חבילה של טבק יום לפני והבאתי לבעלי אותה שישתמש אבא שלו מתקשר אליו תביא תחבילה. (חשוב לציין עוד קטע שקרה לי עם אבא שלו שפגע בי נורא יש עוד מלא אבל זה זכור לי בזיכרון. בהיריון בחודש 5 הייתי גרה אצלהם בבית עכשיו בעלי היה עובד מ6 בבוקר עד 7 בערב ואני הייתי בשמירת היריון שם האבא הושיב את כל הילדים וכולל אישתו לאכול ארוחת צהרים ונתן לי להיסתכל מהצד) .

אני לא מרגישה שאני חייבת משהו להורים שלו בטח שלא לעזור להם בכלום או לתת להם מעצמי משהו.

אני כבר נמצאת בצומת דרכים שנתיים שלמות אני שומרת נידה הלכתי עם כיסוי ראש שנתיים ופשוט כלום לא עוזר.

אשמח לעצה האם להמשיך את שלום הבית או פשוט להעיף תדבר הזה מהחיים שלי.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון