רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - תביעה להגדלת מזונות
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
02/05/2020 00:14
לילה טוב,
אני גרושה מזה 6 שנים. הסכם הגירושין שנחתם אינו מטיב עימי, בלשון המעטה ונחתם בדחק.
מאז ועד היום אני נתונה לאיומים של הגרוש שאם אעשה כך וכך הוא לא ישלם מזונות, מאז ועד היום הוא משלם בכל חודש כמה שמסתדר לו בחודש (הפסיקה היא 3500 שח ל 3 ילדים ללא מדור - פחות מהמינימום) הילדים 100 אחוז מהזמן איתי. פוגשים אותו אחת לשבועיים בסופי שבוע. הוא לא לוקח אותם בחגים, מאז הגירושים לא בילה איתם יום אחד בחופשות ובאופן כללי המעורבות שלו אפסית בחיי הילדים.
בעבר הוגשו 2 תביעות על אי קיום ההסכם...הוטלן עליו סנקציות שגם אותן לא כיבד. נתבע שוב..ושוב אינו מקיים.
אני מרגישה שאני חווה סוג של אלימות כלכלית..שלא לדבר על נפשית עקב הסתה שלו השפלה ועוד. אני מעוניינת להגיש תביעה אך אין באפשרותי הכלכלית לקחת עורך דין. האם יש כאן עילה לתביעה בכלל? האם אפשרי ללכת לבית משפט לבד? ( אני יודעת שתחילה מגישים בקשה ליישוב סכסוך)
אני מעוניינת בתביעה להגדלת מזונות או באם לא תאושר ההגדלה...שינוי בהסכם המשמורת. אציין שלפני 3 שנים עברתי להתגורר מודיעין והוא נשאר בקריות כך שאינו יכול לפגוש את הילדים באמצע השבוע ..למרות שאישית אני חושבת שהם שווים נסיעה של שעה וחצי בשבוע) אולם סכום המזונות נשאר כפי שהוא. ידוע לי שהמינימום לילד הוא 1300 שח בתנאי שההורה השני פןגש את ילדיו מס ימים בשבוע ובכך ההוצאות של האם קטנות. מוכרחה לציין שניסיתי לעשות הכל בדרך ארץ בשלום תוך שאני נמנעת מהוצאות לפועל ובתי משפט אך לצערי מצבי הכלכלי אינו מאפשר זאת. תודה רבה מראש על הייעוץ הראשוני

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון