רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - כמה הוא חצוף... ומה אני עושה?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
28/01/2020 13:41
גרושה שנה+ 4 ילדים גקטנים הגדול בן 11 הקטן 5.5 .

עובדת משרה מלאה במשרד הביטחון. לגרוש יש עסק של פרגולות ודקים (עוסק זהיר). בהסכם גירושין סיכמנו כי אני אקבל את הבית שנקנה יחד (נשארתי עם משכנתא של 700 אלף שקלים) וחוב של 100 אלף ש"ח...והוא ישלם רק חצאים.

(עשיתי זאת כי ידעתי שהוא ישחק איתי על מזונות ועדיף לקבל משהו או לא כלום)

לא שילם שקל מאז שהתגרשנו, פשוט מתחמק כל פעם מחדש. בנוסף יש לנו הסדרי ראיה שני רביעי וכל שבת שניה. הוא מבחינתו נותן הרגשה "כאילו "הוא עושה לי טובה שהוא לוקח את הילדים. כל פעם שצץ משהו לדוגמה היה חוב של 2000 ש"ח ביקש שאשלם (בעבר איחדנו תיקים...יש לי עסק קטן של עוגות) ונשאר חוב מחיי הנישואים.

כשסירבתי לשלם הוא הודיעה לי כי "את לא תראי אותי יום אחד בחופש הזה". ואכן התמודדתי לבד עם ארבעה ילדים. לקח אותם אחת לשבועיים בשבתות.

בתחילת ספטמבר סיים "להעניש אותי" ואמר כי יקח את הילדים ביום שני ולאחר כשבוע הוא נתפס בשיכרות ושללו לו את הרישיון נהיגה.

אני מצידי הצעתי לו כי אביא לו את הילדים. הבאתי לו את הילדים 5 פעמים. בשבת אחת כאשר רציתי להביא לו את הילדים הוא ענה לי רק ב 16:00 בצהריים ואם לא בא לו או שלא מסתדר לו אז הוא פשוט לא לוקח.

במקביל הוא עובד בעסק שלו. מפרסם עבודות שלו ללא הפסקה אני מזהה עבודות חדשות שלאחר הגירושים - אין יום שהוא לא מפרסם. בכל התקופה האחרונה אמרתי לו מס' פעמים כי אינני רוצה להגיע לבימ"ש.

אך הוא דפדף אותי מה שנקרא...

גם לפני 3 חודשים הגשתי תביעה להסדרי ראיה ולחצאים וביטלתי אותה כי אמר שנסתדר.

מה שבפועל לא משלם כלום ושום דבר ולא לוקח את הילדים בקביעות.בנוסף לכך אמר שאין לו כסף ואחרי שבועיים טס לתאילנד ע"ח הגב שלי של הילדים שלי. הפעם אמרתי לעצמי שהפעם אני הולכת על זה עד הסוף הגשתי תביעה נגד הגרוש בבית דין הרבני הרכב קשה לטובת האישה...

לפני כשבוע כתבתי לו בהודעה כי אביא לו את הילדים בשישי והוא אמר :"קיבלתי שוב פעם זימון לבית הדין. כך שההסדרים ביננו מוקפאים עד שנסיים את ההליכים. זהו הוא החליט שהוא לא רואה את הילדים אז כך יהיה.

מאותו היום שבו הוא ידע על הזימון בבימ"ש הוא הפסיק לפרסם את העסק. עד לפני שבוע היה מפרסם כל יום ב30 קבוצות.

(צילמתי מסכים בפייסבוק ואף תגובות של אנשים ששאלו אותו לגבי מחיר והוא ענה להם שיצרו קשר למס' שהוא הציג.הוא חולה סכרת והיה השבוע בבדיקות דם ואני מכירה את הראש הקרמינלי שלו.

לעניות דעתי בטח יגיד כי הוא לא מאוזן (והוא לא אבל עובד) ולכן לא יכול להשתתף בחצאים ולא יכול גם לקחת את הילדים לפי ההסדרים.

השאלה שלי היא כזו.

איך ומה עליי להערך לקראת הדיון ברבני? האם אני צריכה להגיע עם הוכחות כלשהן מה עליי לעשות ?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון