רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - למה ככה? למה לא לפסוק בצורה הוגנת?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
16/09/2019 23:39
לעג לרש!!

קצת מתמטיקה:
ההורים מרוויחים משכורת דומה.
הילדים נמצאים עם האב 6 לילות מתוך שבועיים.
הילדים נמצאים אצל האם 8 לילות מתוך שבועיים.
אין לי ספק שהאב הזה היה מוכן לגדלם בדיוק 50% מהזמן אך נכפה עליו אחרת.
כלומר על פני 4 שבועות - הילדים נמצאים אצל האם 16 יום ואצל האב 12 יום. פער של 4 ימים.
כלומר מה שחסר כדי להגיע לשוויון הוא שהאב ייקח אותם אליו לעוד יומיים = 2 ימים.
ועל אותם יומיים שהם נמצאים אצל האם במקום אצלו הוא משלם 2250 ש"ח. 1125 ש"ח ליום !!!!
הפער בהוצאות אמור לבא לידי ביטוי רק בתזונה לאותו היום וה"טירדה" בהיותה אחראית על הילדים במשך יומיים נוספים.
הרי דירה מתאימה הוא ממילא שוכר לחודש , כנ"ל בגדים , וכל ציוד אחר. אני בטוח שהוא משלם "מחציות".
כלומר יומיים בחודש הוא שולח אותם לאימם עם 2250 ש"ח בכיס עבור ה"טובה" שהיא עושה לו.
בא נאמר שהם מרוויחים 12700 נטו. שניהם.
יוצא מכך שהוא מעביר לה מיידית 2250 ש"ח. נטו !!!
הוא יתחיל את החודש עם 10450 ש"ח
והיא תתחיל את החודש עם כמעט 15000 ש"ח !!!!

למה? - כי היא גרושה חמדנית !

* אעריך כי הוא משלם לה מזונות כבר 30 חודשים - כלומר עד היום בתנאי משמורת שווים שילם לה דמי אתנן - 184500 ש"ח !

כי גרושה זה מקצוע !

"אב גרוש ששילם 6,150 שקל לחודש דמי מזונות אף ששלושת ילדיו מתגוררים עמו כמעט מחצית מהשבוע, זכה להפחתה וישלם 2,250 שקל לחודש. כך פסקה בימים האחרונים שופטת בית המשפט לענייני משפחה בתל אביב איריס אילוטוביץ' סגל. השופטת סירבה לבטל לחלוטין את המזונות, מאחר שבפועל הילדים שוהים 43% מזמנם עם האב ו-57% עם האם."

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון