רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - אשתי יצאה מהארון!
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
15/09/2019 10:46
נשוי+2 י 7,9 לדים גיל 40 נשוי 8 שנים,

אשתי התחילה ללכת לחוגים, הרצאות וחוזרת כל יום בערב. ניסיתי לדבר איתה ולהסביר לה שהיא מאד חסרה לי ולילדים בבית ואשמח אם היא תחזור יותר מוקדם.

למה היא צריכה לצאת כל יום כשיש לה משפחה בבית וילדים שזקוקים לה? הילדים נמצאים רוב שעות היום בבית הספר ועם מטפלת. אני חוזר בסביבות 18.00 הביתה. כשאני שואל אותה איפה היא הייתה, היא מתעצבנת ואומרת לי שלא אתערב לה בחייה.

אנחנו רבים הרבה וזה מתנקם בילדים. הסברתי לה שהילדים שואלים מתי אמא חוזרת הביתה? והיא עונה לי שהילדים גדולים והם לא צריכים אותה כבייבי סיטר.

כל הזמן מריבות, עד שיום אחד "יצא המרצע מן השק". "אני לא אוהבת אותך יותר, יש לי חברה ואני עוברת לגור איתה".

אני והילדים היינו בשוק כשהיא בישרה שהיא עוברת לגור עם מישהי. הילדים מתביישים שאמא שלהם החליטה פתאום לצאת מהארון , לקחת מזוודה ולעזוב.

אני בשוק, הילדים בשוק ואיך מתגברים? הלכנו לייעוץ אני בהלם איך פתאום באמצע החיים קמים ועוברים לצד השני? מה הצעדים שאני צריך לעשות על מנת להסדיר את הגירושין? איך ה"הכרזה" שלה משפיעה על נושא המשמורת על הילדים לאחר גירושין? איך זה משפיע על חלוקת הרכוש המשותף?

אני מבקש לקבל הכוונה ראשונית של עורך דין מטעמכם, לפני שאחליט כיצד ומתי לפנות לייצוג משפטי כמובן...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון