רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - חשוב שאנשים יקראו וידעו
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
11/09/2019 17:14
הרבה זמן המצב שלי ושל אבא של הילד שלי היה ממש חרא, לקחתי יוזמה האמת הכל נעשה באמת במחשבה שלנסות לשמור על קשר טוב למען יותם וגם כבני אדם, אין שום סיבה לשינאה מריבות וטינה. הרבה זמן באמת הייתי כבר מוכנה לתבוע והכל היה מוכן אבל ישבתי יום אחד, והבנתי שאני חייבת לנסות בפעם האחרונה אם יש אפשרות לגשר לפני שמתחילים מלחמה וההרס היחיד זה הילדים. גם ככה הוא מטופל וזקוק לכל כך הרבה תמיכה ולהעמיס עליו זה היה הורס אותו לגמרי. אני באמת שמחה שהוא בא ושוחחנו וקיבלנו החלטה שאין יותר חשוב מלהיות בקשר טוב וחברי למען הילד, אין שום סיבה למלחמות. הרי חלקנו שניים ביחד והבאנו לעולם ילד, אז אני לא מרגישה שהורדתי מעצמי נהפוכו מרגישה שהרווחתי בגדול, בעצם כלנו כמשפחה הרוויחה בגדול. הלואי חברים שכולכם תוכלו להפסיק עם המלחמות והנשים והגברים יבינו שלטנגו יש שניים ונטל זה לא רק על הגבר, ולא רק על האשה אלא שווה בשווה בלי רצון לנצל אף אחד. אני מאושרת ושמחה וגם הבן שלי מאחלת לכולכם שתצליחו גם אתם לגשר כי אני בתור אמא לשניים גדולים אומנם עם הגרוש שלי היה סיפור קשה מאוד שלא היה מקום לוותר ולא קשור בכסף כי וויתרתי על כל החוב של השנים שהיה חייב לי איתו זה היה סיפור קשה של אלימות קשה ויחד עם זה לא רציתי להלחם על הכסף הרגשתי שכל פעם שאני נפגשת איתו בבתי משפט זה מחזיר אותי שנים אחורה, אז הצלחתי אומנם לגדל אותם תודה לאל, אז לקחתי צעד אחורה אולי חלק יחשבו שאני פריירית גדולה ואולי אכן זה כך, כי הוא באמת הרס לנו את החיים. אבל עם הבן זוג הנוכחי שהיה אבא של הבן שלי זה לא היה צריך להגיע לרמות כאלו, חלקנו בעצם שנים יפות קשות גם בגלל כל התהלליך עם הגרוש, הוא היה לצידי ואין שום סיבה שלא אזכר בתקופות האלו. אז אחרי חודשים קשים אני שמחה להגיד לכם שחצינו את המכשול ומתפללת שנוכל להמשיך כך למשך כל שארית חיינו, וגם לכם. כי המלחמות לא נגמרות והסובל העיקרי זה הילדים תחשבו על זה. יש לי תקווה גם בשבילכם ואולי בסיפור שלי אתן כוח ואולי אצליח להשפיע על חלק מהאנשים לטובה, אמן ואמן. שיהיה לנו באמת רק בשורות טובות אמן.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון