×
רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - מערכת בתי המשפט לענייני משפחה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*


*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
13/08/2019 20:00
חשבתי שבמדינת ישראל אין גזר דין מוות אבל מערכת בתי המשפט לענייני משפחה בישראל כן נותנת לכל אב גרוש במדינת ישראל חבל וכיסא בכדי לרסק לו את החיים , הגרושות מקבלת הכל ואומרות לעצמן למה לי לעבוד יש את הפרייר התורן שיעשה את זה בישבילי, תמיד הן מתוקתקות ,ציפורנים, גבות, צבע בשיער ועושקות כמה שאפשר מהגרוש שלהן ועוד מתלוננות מתי אתה בא לקחת את הילדים ,מוציאות צווי הוצאה לפעול, עובדות חצי משרה בטענה״ מי יטפל בילדים ״בשעה אחת בצהריים הן כבר בבית ישנות צהריים כי הן עייפות, עבדו קשה והילדים בכלל מגיעים בארבע מהמסגרות (שגם את זה אנחנו משלמים ).לאף מוסד במדינת ישראל לא מעניין במה אתה עובד וכמה אתה מסכן את החיים שלך בכדי להביא פרנסה לבית בכדי להמשיך לחיות בכבוד וגם שאתה רוצה לקחת את הילדים לחופשה אי אפשר כי אין לך כסף, הילדים חיכו לחופשה ושאתה אומר להם שלא הולכים הם ,שואלים למה ? מה לענות? אין לאבא כסף כי אמא לקחה הכול והילד בוכה ,זה קורע אותך מבפנים !!! כמו האבא מחולון שצועק לבן שלו במגפון בכדי שיראה אותו אבל גרושתו לא נותנת לו .הגברים בוכים בלילה זה נכון , ולפעמים גם ביום, אף אחד לא שואל איך עובר עלינו היום ,אחרי סטירת לחי כזאת לא משנה מה תעשה תמיד תקבל סטירה ועוד מאחרי הגב, היא לא תגיד לך את זה בפנים, יש להם תעבת בצע לכסף מבלי לעבוד, לשבת רגל על רגל בבית וקבל כסף ,מחפשות איפה אפשר לעשוק .אני לא רציתי שהורים שלי ימותו בכדי שיהיה לי בית ,אבל אלו החיים וגם את זה היא רוצה לקחת .22 שנה אני במערכת הביטחון ואף נפצעתי פעמיים במהלך השירות ואת הכסף הזה שבזיעה וסיכון חיים יום יומי היא רוצה לקחת, באיזו זכות?? אז כל האבות הגרושים אנחנו צריכים לקום בראש מורם ויד חזקה ולא לתת להן את התענוג הזה, שווין מגדרי בהוצאות ,לא בגלל שאני גבר ומרוויח יותר אני צריך לממן לה את החיים .אף אחד לא סופר את הגברים שמתאבדים בגלל זה לא מזכירים את זה בכלל אבל שגבר אומר משהו לגרושתו ישר יש הד תקשורתי חזק . הן מביאות אותנו למצב בלתי נסבל.
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: דרך בגין 144א ת"א

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון