רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - אני חיה בתוך הזיה: גיליתי שבעלי אוהב גברים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
07/08/2019 09:33
אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל זה פעם ראשונה שאני כותבת על זה ומוציאה את זה איכשהו אחרי כל כך הרבה שנים שלא העזתי. התחתנתי לפני 8 שנים, שידוך, בחור חרדי, לא היה שום מגע לפני החתונה. אחרי החתונה יצא לי להסתכל לו פה ושם במייל ואני קולטת התכתבות עם גבר!! שליחת תמונות הדדיות של איבר המין וכו. בהתחלה לא ממש הבנתי במה מדובר מרוב שהייתי תמימה ולאט לאט הבנתי שבעלי הומו! באתי ודיברתי איתו על הנושא פתחתי את זה מולו כשכולי בוכה וכואבת והוא אמר לי שזה רק התכתבות, הוא דו מיני- נמשך גם אלי וגם לגברים ופשוט לפעמים טיפה קשה לו והוא מוצא "נחמה" בהתכתבויות האלה. מפה לשם אנחנו עם 3 ילדים. לא מצטערת כמובן על אף ילד אלו המתנות שלי בחיים אבל הנושא הזה הולך ונהיה יותר ויותר קשה לי מיום ליום. יש תקופות שהוא רק איתי ויש לנו אחלה סקס ואנחנו הכי אוהבים בעולם, ויש תקופות שאני ישר קולטת שהוא מתחיל עם התכתבויות של הצד השני ונורא חוששת שזה יגיע גם למפגשים אחרי הכל, למרות שהוא טוען שהוא לא נפגש שהוא רק "מפנטז" דרך ההתכתבויות האלה. אני יכולה להגיד שלמרות הכל פעם אחת תפסתי אותו שיצא מהבית והלך להיפגש עם גבר! היה לי נורא קשה עם זה ובאמת כמעט התגרשתי ממנו הייתי הכי קרובה לזה אבל תמיד בסוף יש דברים שמונעים ממני לעשות את הצעד הזה. אני נורא מרחמת על הילדים שפתאום יצטרכו להתרגל למציאות קשה, אני מרחמת על המשפחה שבטוח תיקח את זה נורא קשה, אני מרחמת על עצמי כי מי אמר שאני אמצא משהו טוב יותר בחוץ עם 3 ילדים?? מרגישה כל כך מגוכחת כשאני מעלה פה את הדברים על הכתב אבל באמת שאני מבקשת תנסו להבין ופחות לשפוט, תבינו שתוך כדי אנחנו מתנהלים כמו זוג רגיל לכל דבר, בחיים לא סיפרתי על זה לאף אחד אני לא יודעת אם זה נורמלי, או לא נורמלי, מפחדת מאוד לעשות כל צעד שאני אולי אתחרט עליו. קשה לי בטירוף!! אני תמיד עם יד על הדופק עוקבת אחרי הטלפון שלו, המחשב וכל זה וישר רואה אם יש משהו חריג (התכתבויות וכזה) וכשאני כן מגלה את זה אחת לתקופה אני נכנסת לקושי מטורף! קשה לי לתפקד אני מרגישה תחושת בגידה חזקה שהנה זה שוב פעם קורה... מצד שני אני מודעת לזה שאם הייתי חיה עם גבר סטרייט לחלוטין מי אמר שלא היו לו פיתויים? שלא היה מסתכל על נשים? אולי פה זה פחות גרוע כי זה גברים?... אני אשכרה מבולבלת בצורה הזויה אני ממש אשמח לכל עצה של עורך דין מטעמכם ולכל דעה לפה או לשם. גירושין זה המוצא האחרון, בעיקר בגלל שאנחנו דתיים וזה מאד לא מקובל וגם כמובן מתוך מחשבה על הילדים.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון