הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - אולי מכם תגיע הישועה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*


*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
31/07/2019 10:49
לאחר חיפושים בכמה פורומים אחרים ובפייסבוק, ללא מענה, הפנו אותי לפורום שלכם ואני מקווה שאוכל למצוא כאן מענה ועזרה משפטית ראויה:

שמי לירון ואני גרה בבולגריה מ2012, נשואה לבולגרי ויש לנו ילדה בת 1.6, אנחנו כרגע בתהליכי פרידה ובהמשך גירושים. בגלל שבנזוגי מניפולטור ריגשי ולא כל כך מאוזן נפשית ביקשתי ממנו שיחתום לי על 2 טפסים. אחד שהוא מאשר לי לקחת את הבת שלנו ולגור איתה בארץ, והשני שהוא מוותר על הזכויות שלו כאבא שלה ונותן לי חזקה מלאה עליה.

כרגע הוא הסכים לחתום, הבנתי שאני צריכה להסריט אותו חותם או יותר טוב לעשות זאת מול עו"ד כאן בבולגריה. האם רק להסריט זה מספיק טוב? פשוט כי ללכת כאן לעורך דין מצריך מאמץ שאני לא יודעת אם הוא יהיה מוכן לעשות.

בנוסף רציתי לשאול אם יש טפסים מוכנים מראש שאני יכולה כבר להדפס, למלא פרטים ולתת לו לחתום? (לא מצאתי און לין) אבא שלי מתייעץ עם עו"ד שהוא מכיר אבל בנתיים כבר יומיים שהוא מארגן את המסמכים ועדיין כלום ואני לחוצה שהבנזוג ישנה את דעתו ולא יסכים לחתום.

תודה רבה מראש
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך הדין רם יוגב:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: השיזף 4 רעננה

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון