רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - הגעתי למסקנה שזה הסוף...
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
25/07/2019 15:43
אתן תקציר קטן: הוא בן אדם מאוד חרוץ שעובד מאוד קשה, מפרנס בכבוד ומרוויח מאוד יפה בסביבות ה-30 אלף לחודש,עוזר קצת עם הילדים בבוקר אבל אחרי הגנים נטל גידולם זה אני
הבעיה היא שיש לו דרישות מפה עד תאילנד, יש לציין שגם אני עובדת במשרה מלאה אוספת את הילדים וישר רצה למטלות הבית.
האדון מצפה שכל יום תהיה ארוחה חמה( בוכרי עתיק) ואם הבית לא ברמה של בית מרקחת או חס וחלילה יש איזה מכונה להפעיל והלכתי לישון זה פשוט איום ונורא כל ההערות שלו:״ מה את הולכת לישון יש פה בית לנהל״, למה הכל זועמה( שמדובר על בית ברמה של בית מרקחת), הוא מגיע בסביבות 19:30/20:00 שהילדים כבר אחרי אוכל, מקלחות ושיעורים ולא מפסיק להעיר הערות( גילאי הילדים:1,3.5,7.5) לא מעניין אותו שאני עייפה, קמה בלילה לתינוק, מה שהוא לא מכיר כבר מזה לקום מהילד השני: כל הזמן מעיר הערות: יש לך הרבה מה ללמוד בשביל להיות אישה, את לא נראית כמו אישה ולא מריחה כמו אישה
האדון כל שישי אוכל ארוחת שבת ויוצא למועדוני לילה עד הבוקר, אין בינינו תקשורת התקשורת היחידה זה הטענות שלו אליי ובמצב של ריב שזה קורה המון קללות אלוהים ישמור:זונה, שרמוטה, מסריחה, אני אקרא עלייך קדיש במקום אבא שלך, שתקבלי סרטן ועוד ועוד, שבוע אחרי הלידה של התינוק אמר לי מכוערת תראי איך את נראית( ואני נראית מעולה), פרה, שמנה שעוד כולי מדממת ממש פגע בי ברמה הכי קשה שיש. יש לציין שהסקס שלנו מעולה ועקב כל המצב החלטתי להתגרש, הגענו למצב שהכנו הסכם גרושין אצל עו״ד וחתמנו עליו( 6000 ש״חמזונות כולל הכל, חצי מהבית, פעמיים בשבוע לוקח את הילדים לכמה שעות וכל שבת שניה). ההסכם אמור עכשיו ללכת לאישור בבית הדין הרבני. אתמול שכבנו, יש לי משיכה אליו אבל כל האהבה ירדה לי עקב כל ההתנהגות שלו, הוא מתחנן שניתן צ׳אנס לנישואים, מבטיח שיילך לסדנא לטיפול בכעסים, בעיניי כל מה שהוא עושה זה רק ממניעים כלכליים לא נראה לי שהוא אוהב אותי בכלל
הוא גם לא פעם אמר שהוא שונא אותי. שאמרתי לו את זה אמר שאמר את זה מעצבים.
אני ממש לא יודעת מה לעשות עכשיו, אני בספק אם בן אדם כזה יכול להשתנות אחרי טיפול.

אשמח לשמוע דעה של עורך דין מטעמכם. בטוח יהיו לכם תובנות במקרה שלי...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון