רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - בעלי התעצבן ורוצה לפתוח תיק גירושין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
25/07/2019 10:13
לאחר ריב שטותי ממש, בעלי חטף עצבים והלך לעורך דין לפתוח תיק גירושין.

עזבו את חיי המשפחה שהוא החליט להרוס בכזו קלות וזה נחת עלי משום מקום , יש לנו ילד משותף בן חצי שנה.

הוא יכול דרך עורך דין איכשהו לקחת ממני את הילד? אציין שאני היחידה שמטפלת בילד בבית, הוא בקושי מסכים להישאר איתו שעתיים לבד וגם אז מזמין חבר הביתה.

מעבר לתחושת הבגידה מפחדת ממש על התינוק. מישהי שעברה תהליכים כאלה ויודעת להגיד משהו בנושא. עד כמה יש לו "יתרון" עלי על כך שהלך ראשון ושכר עורך דין...

אין לנו נכסים משותפים רק רכב וגם המצב הכלכלי לא מזהיר כן יש סכום יפה מהחתונה

ועוד דבר, איך צריך להגיב לצעד כזה? יש לנו ריבים סך הכל, אבל לא היסטריים. אין אלימות פיזית בבית חס וחלילה.

מרגישה בהלם מוחלט מצד אחד באלי לשלוח אותו לעזעזל ופשוט לפוצץ אותו על צעד כזה, אני יודעת שזה ישב עלי לכל החיים...

מצד שני, אני לא רוצה לפרק משפחה בגלל מריבות שאפשר לגשר עליהן ולהישאר גרושה עם ילד בגיל 26. כן חשוב לי לדבר על הכל ותמיד פתרנו בעיות...

נחת עלי משום מקום הדבר הזה.

הוא טוען שאני לא נותנת לו את הכבוד הדרוש, כיוון שהבוקר לאחר הריב דרש שאשאר בבית ולא אלך לעבודה, לא יכלתי להישאר וכן הלכתי. טוען שזה היה הקש ששבר את גב הגמל אצלו ושזה שיא הזלזול...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון