רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - תלונה נגד עורך דין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
05/07/2019 10:11
תבעתי גירושין ומזונות בבית הדין הרבני. הבעל תבע פירוק שיתוף בבית המשפט. ניתן פסק דין למזונות זמניים ובינתיים הבעל העלים רכוש מהבית ובזז את הכסף בחשבון המשותף 100000 ש"ח ומכר דירה נוספת להשקעה על שמו ללא בקשה מהשופט ללא ידיעתי וללא העברת חלקי בתמורה. מכיוון שכך נמנעו ממני דמי המושכר וזהו אובדן רווח והשתלטות בן משפחה על נכס משותף שנרכש בעת הנישואין טרם הפרידה. הבעל עשה מהלכים קודמים לפרידה כדי לנשלני מדירת המגורים כגון ניכור הורי חריף וחטיפת הבנות למס' חודשים והעלמתן למקום לא ידוע כולל בעת הלימודים ונעדרו מבית הספר כמובן. בנוסף עשה ניסיון להניא את אבי למכור לו דירה עלובה שלו להשקעה בפריפריה, וגם לרכוש דירה על שמי זולה בפריפריה כדי שאעבור לגור בה או כדי לטעון שיש לי קורת גג ולזרז את פירוק השיתוף בדירתנו היוקרתית ועוד מהלכים נבזיים כגון להצהיר בבית המשפט שלא נפסקו לי מזונות אישה בבית הדין כלל למרות שהתביעה עדיין לא סגורה בנושא מזונות קבועים וגובהם. הוא הוליך שולל את בית המשפט שלא אוכל לרכוש את חלקו בדירה ואם כן עלי לשלם לו מאות אלפי ש"ח למרות שלא בוצע עדיין איזון משאבים הערכת פיצויי השתכרות נכסי קריירה ומוניטין אישי מהעסק המשותף שהעביר על שם אחר ועוד זכויות שלי שלא נלקחו בחשבון. בית המשפט האמין לו ולא המתין להכרעה בבית הדין הרבני בעניין המזונות ופסק על פירוק השיתוף. כמובן שלא ייכולתי להעריך מה חלקי ברכוש המשותף והסתבר רק בדיעבד שחלקי עובר בהרבה את שווי מחצית הדירה. כך יכלה ליפול לידי ללא תשלום לבעל ועוד היה נשאר לי עודף. גם לא נלקח בחשבון נושא האלימות והמלצת פ. הסעד בתסקיר על טיפולים נפשיים שדרשנו שיממנם ללא תגובת ביהמ"ש וביה"ד. טענתנו היא כל עוד אנו במצב פוסטראומטי לא נוכל להתנתק מהבית החממה והקרקע היציבה היחידה אחרת הטיפול לא יעיל באין ביטחון פיזי נפשי וקיומי בכלל. גרם לנו לחובות עתק בהוצאה לפועל ששולמו מדמי מזונות וקצבאות הילדים וכן חוב העסק למל"ל. זהו עד כאן רק החלק הטוב .ההמשך גרוע והרסני הרבה יותר מכאן והלאה ולא אוכל לפרט אך נזרקנו לרחוב ממש עם חפצינו ע"י הוצאה לפועל בכינוס נכסים לטובת הבעל האלים בעוולה ובהליך לא תקין במרמה ללא הודעה רשמית בדואר רשום כמקובל ועוד תלאות. כמובן ללא דמי מזונות שלא שילם בכל אותה שנה לילדים בלי כסף להובלה ולשכירת דירה וללא העברת הכסף מתמורת מכירת הדירה המשותפת. הסיוע המשפטי גורר רגליים לצערנו. אלימות כלכלית.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון