רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - לפני הליך גירושין קשה מאד
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
24/06/2019 17:56
אני לפני הליכי גירושין קשים עם תינוקת בת שנה וחצי מתוכם שנתיים שאני עוברת ייסורים וגהנום!

שנתיים שהבחור מעביר אותי אונס כלכלי. אני לא עובדת כי נכנסתי להריון עברנו לגור רחוק מהמשפחה שלי מהעבודה שלי ומכל מי שקרוב אליי הייתי עם הילדה בבית במשך שנה ואז הכנסתי אותה למסגרת שבה כל יום הילדה חולה נגבקת מילדים אחרים הסתגלות וכו...אז לא הצלחתי למצוא את עצמי בעבודה ומביוחד במשרת אם!

הוא עצמאי עושה מה שבא לו. יש בנינו הסכם ממון כמובן.

עכשיו מנגד לזה,
הבן אדם טוען ונשבע שהוא לא בוגד בי ובחיים לא בגד בי אבל הבטן שלי אומרת לי חזק שכן!

לא תפסתי כלום תעולם חוץ מפעם אחת שהיינו פרודים והוא שיקר ששאלתי אותו על ידידה שלו אמר שמהחתונה לא דיבר איתה מה דהתברר כשקר והיה אצלה בבית בזמן שאני נסעתי להורים שלי!
הבן אדם לא זז מהטלפון שלו אם זה לשירותים למקלחת ישן עם הטלפון מתחת לכרית אין לי גישה בכלל!

יוצא מהבית כל היום ל״סידורים״ ואני נשארת בבית עקרת בית לנקות ולבשל!

בזמן האחרון זה החריף הוא נעלם בלילות ועכשיו גם בימים כשאני שואלת אותו לאן הוא עונה לי לא עיניינך שאני שואלת אותו עם מי אתה מתכתב אומר לי תמותי לא תדעי!

כל היום במשך שנתיים דואג לגיד לי כמה שאני חולת נפש משוגעת מדומיינת בזמן שאני יודעת שאני לא!
חלום שלי לשים עליו חוקר רק כדיי להביא לו לפרצוף את האמת ולשמוה אז מי מדומיינת!
אבל אין לי אגורה הכל בשליטה שלו!
יש לכם הצעות אחרות?
בבקשה תעזרו לי אני מרגישה שאני משתגעת והילדה שלי כל היום רואה אותי רק בוכה ומושפלת!
כל היום דואג להזכיר לי כמה שאני אפס ומי ילך איתי ושאני לא שווה כלום

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון