רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - הסיוט שאינו נגמר - מריבות בלי סוף!
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
30/04/2019 09:30
אני בת 26 נשואה פלוס ילד בן 6. יש לי בעל מקסים, עוזר בבית , שותף בהכל. אבא טוב אבלל יש פה בעיה אנחנו כל הזמן רבים בלי סוף. מריבות שיכולות להתחיל מכלום ולא נגמרות... והוא כל הזמן מצידו קורא לי שרמוטה זונה . ואני גם יש לי לא חסר לי. אבל יש גבול שהוא כל הזמן יקרא לי ככה ואני ישתוק, אני בחורה של בית, עבודה בית לא מעבר. סלחתי לו כמה פעמים מתנצל מתחנף ושוב קורא לי שרמוטה .

ושוב זונה... ועוד מילים! וכבר אי אפשר ככה לחיות. מצב בינינו לא טוב אין שיחות משותפות אין לנו עניין אחד עם השני, ירד לי ממנו ממש עם הזמן מרוב הקללות שלו שאני בעבודה והוא מתקשר אני מנפנפת אותו מהר מאוד מהקו אין לי כבר סבלנות אליו לא מסוגלת לחבק אותו ולא לנשק אותו מרוב כל המריבות והזלזול שלו והמילים שזורק לי המצב ניהיה ככה. ירד לי ממנו.

לפני הכל היה יפה. ודייי . לי נמאס כבר טענתי שאני רוצה להתגרש ואני לא באמת עושה את זה. כל הזמן סולחת לו ושוב זה קורה. הפעם לא רוצה לסלוח לא מדברת איתו מאתמול כבר אחרי עוד מריבות הזויות וששוב קרא לי שרמוטה זונה.

אציין גם שהוא ממש מקנא שאני עובדת בעבודה יציבה כבר מעל שנה, לעומותו שהוא בן אדם לא יציב ומתנדד מעבודות לעבודות.

אציין שוב שהוא בעל מקסים חוץ מזה. עוזר בבית הכל מהכל אבל מה שציינתי זו הבעיה העיקרית טיפוס גם של עבודה בית לא יוצא עם חברים לא שום דבר. אבל אני לא מוכנה שיקראו לי כל שבוע זונה שרמוטה. מאה אלף שיחות איתו לא עזרו. ושוב ושוב דיי חלאס.. גם שיחות יעוץ לא עזרו מבטיח ושוב ושוב.. אציין שאמא שלי עברה זאת אם אבא שלי גם. כל הילדות שלי נהרסה.
ועוד ליד הילד!

מה לעשות?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון