רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - חרדה לגורל הילדים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
29/01/2019 12:20
אנחנו נשואים 10 שנים יש לנו 3 ילדים בני 4.5.6 כל הזמן מאז שהילדים נולדו אני איתם כל הזמן הוא חוזר חצי שעה לפני שעולים לישון משחק איתם ומבחינתו זהו הכל מהכל אני עושה גם מוציאה אותם מהגנים יש לנו בית אבל הוא משכיר אותו ואנחנו גרים בשכירות שאני משלמת אותה מהמשכורת שלי והיא ממש לא גדולה אפילו לא 5000 נכנסתי בגללו לחובות כי לא היה מוכן לשלם כלום חוץ מקניות וגם את זה בצמצום.

אלימות מילולית זאת זגרה - הוא מקלל ומשפיל אותי ליד הילדים.

הגעתי למצב שאני נשארת בלי שקל עליי אפילו בשבילי הוא פתח תיק ברבנות כי שמע מהילד (בטעות דיברתי לידו) שהגשתי בקשה לקבל עורך דין מטעם המדינה (הילד לא ידע שהוא לא יודע סיפר לו בערך) ישר רץ פתח ברבנות והיינו שבוע שעבר בישוב סכסוך שם הוא גם רוצה גירושין אבל רוצה שהילדים ישארו אצלו ואני יראה אותם פעם ב...

בחיים לא ידעתי מה הולך אצלו בחשבון עד לפני חודשיים שלקחתי את הכרטיס שלו ושם גילתי שהוא מעביר לאמא שלו המון כספים כנראה כדי שתשמור לו השאלה שלי אם באמת הוא יכול לקחת את.

הילדים אליו כל הפגישה הוא שאל אם הילדים יהיו אצלו אם הוא יצטרך לשלם פחות מזונות אנחנו מחכים להצעה שהוא יגיש עד סוף השבוע כי גם את המינימום לא רוצה לשלם השאלה שלי כזאת:

הוא באמת יכול לקחת את הילדים?

(הוא יוצא מהבית ב6 בבוקר וחוזר בסביבות 5 וחצי ונשאר רק חצי שעה)

אם אני לא רוצה שהילדים ישנו איתו כי הוא יהיה אצל אמא שלו בטוח אחרי והוא יתן לה שהיא תטפל בהם זה אפשרי?

סליחה על האורך זה עדיין לא הכל זה תמצית מהתמצית

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון