רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - בגדתי בבעלי ואני שוקלת להתגרש
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
29/11/2018 09:18
בגדתי בבעלי והוא תפס אותי בעזרת חוקר פרטי. אני בת 37 נשואה 8 שנים +1.

הייתי בתקופה לא טובה עם בעלי ובגדתי בו עם 2 גברים. את האחד אני ממש אוהבת ואפילו רציתי להתגרש ועם השני זה היה סטוץ. תמיד עשיתי השוואה לבעלי גם מבחינה כלכלית, מעמד והשכלה.

עם בעלי מעולם לא היה לי סקס טוב, אני לא רציתי ושכבנו אולי 3 פעמים בחודש. הבנתי שיש לי בעיה ואני צריכה לטפל בעצמי ואז הכרתי את הבחור השני והיה לנו סקס מטורף נמשכתי אליו והוא נתן לי להרגיש שאני אישה מושכת .לא התאהבתי ואני לא רוצה אותו כי יודעת שהוא הרבה פחות מבעלי מבחינת רמה .
בעלי מאד אוהב אותי ואני כל הזמן מחפשת אחרים במחשב
ה שאולי יגיע מישהו יותר טוב ממנו.

עכשיו אנחנו מדברים על גירושין. ברור לי שאני כנראה צריכה להתקדם הלאה בחיים ולהתגרש אבל מציפות אותי המון מחשבות. האם הבגידה יכולה לפגוע בי במקרה של הליך גירושין (שבטח יהפוך להיות לא נעים אחרי שניקח עורכי דין וכל זה)? האם כדאי לי ליזום את הפתיחה בהליכים או לחכות? האם כשעושים חלוקת רכוש הזכויות שלי יפגעו בגלל הבגידה?

האם אני צפויה לבעיה בכל הנוגע לתשלומי המזונות (הילד בן 9) בגלל הבגידה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון