רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - תקועה בנישואין ורוצה למצוא מוצא
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
20/11/2018 12:00
צהריים טובים לעורכי הדין

נשואה 15 שנה יש לנו 4 ילדים מקסימים.

מתחילת הקשר שלנו תמיד היו מריבות !

הוא פרמיטיבי ורוצה תמיד לשלוט ולהגיד את המילה האחרונה. למרות שאני אשה עצמאית לגמרי לא מוכנה למשחקי השליטה האלה !

זה מתבטא ב "את אשה את תנקי" "אשה לא צריכה לעבוד היא צריכה לגדל את הילדים" " את מורדת אם לא תשכבי איתי"
אני עובדת בדיוק כמוהו 9 אם לא 10 שעות ביום בעבודה מסודרת רק כדי שנוכל לסגור את החודש .

מפאת שליטתו החלטתי לפני שנים להפריד חשבונות וכל אחד לקח על עצמו חלק אחר בתשלומי הבית.

המריבות העיקריות צצות שוב אם יש איזשהיא הוצאה חדשה שלא סוכמה מראש .

אין לי בעיה בחלוקה של חצי חצי אבל הוא מוצא תירוצים ודואג להגיד תשלמי את אני משלם את כל הדברים הכבדים בבית (משכנתא חשמל)!( אני משלמת את השאר)

הנפגעים העיקריים פה זה הילדים כי אני לא יכולה להרשות לעצמי לבד לעשות לילדה גשר.....לא יכולה לקנות לה לבד מחשב נייד לא יכולה לשלם לבד טיול בת מצווה שהיא חולמת עליו....
והוא בשלו זה לא מעניין אותו. בלי לב.

האופציה של לאחד חשבונות כדיי להמנע ממריבות עתידיות לא באה בחשבון לא מוכנה שישלוט בי ויתחיל בהגבלות .

לפני 5 שנים בנינו את ביתנו במושב בצפון בו הוריו גרים לאחר שהגדירו אותו כ"בן ממשיך" והיה לנו את הזכות לבנות שם.
עם הזמן אני מבינה איזה טעות נוראה עשיתי כי עכשיו אני יותר נתונה לשליטה שלו עם האימרות כמו "לא טוב לך תלכי לאמא שלך" מי צריך אותך פה גם ככה אין ממך חייר" .

זה שלי בדיוק כמו שזה שלו גם אני נמצאת בשם המשכנתא וגם אני משלמת את רוב כספי לטובת הבית.

לפני שבועיים היה בינינו מריבה נוראית ושבשל הקירבה לבית הוריו הם שמעו הכל והגיעו לפה והוא פשוט שפך בפניהם את כל הרפש ואת הליכלוך שיש בבית !

היא ככה... היא ככה.... והוא לא מפסיק.

וההורים עומדים ואומרים לו בפניי למה אתה לא מתגרש אם ככה אתה סובל ?? אז הוא אמר אין לי כסף לתת לה.

אני 3 ימים בכיתי מזה שהוא כזה רשע להכפיש את שמי מול כולם ? אני כמובן הגנתי על עצמי אבל בכל זאת זה הבן שלהם למי יאמינו ? והם פרמיטיבים כמוהו אז הדיבור הוא מיותר.

כל כך פגועה ממנו שאני לא יכולה להסתכל עליו אבל ממש !
לפני כמה ימים החליט שהוא "מתגעגע" .....

משדחיתו אותו ממני אמר "אסור לך לעשות דברים כאלה" . אם אלך לרב הוא יתן לי אישור לבגוד בך!

אתמול הוא יצא בלילה עד 03 לפנות בוקר אלוהים יודע לאן..... יש לו 2 חברים דיי רחוקים וזהו.... הוא לא נוהג לצאת בדרכ.

אני אומנם לא מחבבת אותו וזה לא אמור להזיז לי. אבל לא מוכנה לסבול בגידה.

איך אני יוצאת מהנישואים האלה? מה אתם יכולים להמליץ לי לעשות במצב הזה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון