רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - מה הסיכויים של אח שלי להצליח?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/08/2018 16:27
שלום עורך דין מויאל,

אני מתייעצת עבור אח שלי ברשותך.

הוא גרוש שלוש שנים, שני ילדים מתחת לגיל 8, רצה משותפת שוויונית מההתחלה. גרושתו לא הסכימה ולבסוף סכמו על מתווה שבו לאט לאט הזמן עם הילדים גדל לטובתו עם הסכמה להגיע למנגנון שוויוני תוך זמן מסוים.

השנה הגיע הזמן הזה וכרגע אין ביניהם הסכמה לגבי הנושאים הבאים:

1. לדעתה הוא צריך לשלם לה מזונות למרות זמני שהות שווים. השכר שלה כיום גבוה משלו.

2. היא לא מסכימה שיהיה אצלו רצף של יותר משני הלילות בסוף השבוע ולכן דורשת חלוקה של יום כן יום לא. כאשר בשלוש השנים שהיו היא שינתה ימים בחופשיות לנוחותה ויצרה רצפים אצלו כשזה התאים לה. (אפילו שבוע שלם).

הוא טוען שיום כן יום לא זה גרוע מאד לילדים וחשוב שתהיה חלוקה יותר רציפה בכל בית.

שאיפתו חלוקה של ימים א-ב, ימים ג-ד וחמשוש אחת לשבועיים לסירוגין. יש בזה רצף של 5 לילות אחת לשבועיים ומבחינתה זה מחוץ לתחום בכלל.

3. מלבד טובת הילדים מבחינת רצף, ילדיו כבר שנתיים חיים עם ילדי זוגתו שנמצאים בחלוקה כזו ויש רצון מצד כל הצדדים וכל הילדים לבצע תיאום מלא של הימים שלהם, היא היחידה שמתנגדת לזה.

נכון לעכשיו מכיוון שאין הסכמה לגבי הימים והמזונות היא מתעקשת להשאר בחלוקה הקודמת (6/8) עד שתהיה הסכמה.

הוא הגיש בקשה ליישוב סכסוך ביחידת הסיוע לפתרון הנושא.

הוא ישמח לקבל חוות דעת לגבי הסיכוי שהיחידה תסייע לו (מטעמי טובת הילדים ומשפחתם החדשה) להגיע למתווה הרצוי לו, וביטול המזונות.

אילו נקודות כדאי לו להדגיש בדיונים שם?

וכמובן האם ישנם עוד אפיקי פעולה שממליצים לו להעזר בהם?

תודה מראש.

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון