רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - שניה לפני שאני מתגרשת...
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
05/08/2018 10:00
בת 30 נשואה פלוס אחד בן ארבע וחצי.

נשואה כ=5 שנים עם גבר שחשבתי שהוא אהבת חיי.

התחיל בזה שהיית לנו מערכת יחסים טובה עד שהבן שלנו נולד מאז הכל פשוט לא טוב.

בשנה האחרונה בעלי ואני רבים כמעט כל שבוע וריב, יותר נכון ברוגז יכול להימשך גם שבוע ויותר.

הבעיה היא כזאת, שאני חזרתי לעבודה אחרי הלידה פרחתי. הכרתי חברים יצאתי מדי פעם עם חברות ונהניתי ללכת לעבוד כל בוקר אחרי תקופה ארוכה שהייתי בבית ובעלי היה עובד המון שעות והיה לרוב בא הביתה אחרי שהכל מתוקתק. גם יוצא עם חברים ונוסע לחול ואני בבית לבד. פירגנתי תמיד ואף פעם לא עצרתי אותו.

תמיד היה מתלונן שאני חופרת לו לחזור הביתה כי אין לי חברות ויכול להיות פשוט הרגשתי מאוד בודדה.

שהתחלתי לעבוד נפתחו לי העיניים והבנתי שאני לא חייבת להיות לבד כל הזמן וגם לי מגיע והוא הרגיש מוזנח.

אנחנו רבים בגלל הכל וכלום כל הזמן. אין כמעט שבוע שעובר חלק בינינו.

הריבים שלנו נהיים יותר ויותר מלוכלכים ואני מוצאת את עצמי המון לבד כי הוא הולך לחברים או לשחק פוקר עד שעות המאוחרות של הלילה. גם שרואה אותי בוכה כבר נהיה אדיש ופשוט מתעלם או אומר לי "מה אתה בוכה שוב".

אין לי עם לדבר כי באמת שאין לי וגם אם אני רוצה לדבר איתו הוא מתעצבן מכל דבר ואני מרגישה שאני הולכת על ביצים לידו. מריבות קשות שנהפכו לדיבורים על גירושין משני הצדדים ותאמת נמאס לי מהכל. נמאס לי מללכת לישון לבד להתמודד לבד עם הילד ובעיקר לחיות לבד. כאילו אנחנו שותים לדירה ולא מעבר.

לפני כמה חודשים קרה משהו שאני מצטערת עליו אבל מרגישה שזה גם קצת העיר אותי (בבקשה אל תשפטו).

בגדתי בו וזה הייתי אהבה מדהימה עם כל מה שהיה חסר לי ויותר.

ברור לי שהרבה יגידו שזה הפרי האסור אז זה יותר מושך אבל האמת שהרגשתי אליו משהו אמיתי והוא אליי. מציינת שהוא גרוש לא שזה עושה המצב ליותר טוב אבל עדיין.

לאחר כמה חודשים הפסקנו עם זה כי זה באמת נהיה קשה והרגשתי שאני עומדת להתמוטט נפשית מכל הצדדים.

אמרתי שאני אקח את עצמי בידיים וינסה הכל בשביל לתקן את המצב עם בעלי כולל טיפול זוגי אבל זה פשוט לא עובד. בעיקר מהצד שלו. מרגישה שנעלם לו מה שהיה לא משנה כמה יגיד שהוא אוהב כי הוא לא מראה. גם שאנחנו שוכבים אני לא מרגישה כלום.
לפני שבועיים ורבנו ושנינו הסכמנו שנתגרש.

מה אני עושה הלאה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון