רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - עצה של עורך דין גירושין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
01/08/2018 14:26
הייתי נשואה 8 חודשים בעלי היה לא רציני ולא יציב בעבודה והיה מעשן סמים והחלטתי להתגרש ממנו.

הוא לא הסכים להביא לי גט ופתחתי לבד את התיק ואז זימנו אותנו לגישור והחלטנו שלא צריך. אז שכנעתי אותו שעדיף לסיים עם זה והוא הסכים ורשמנו הסכם גירושין וזימנו אותנו לדיון להסכם גירושין ואז זימנו לעוד דיון סופי לצורך מתן גט והוא לא הגיע. כנראה התחרט ברגע האחרון והייתי ממש בדיכאון שזה נמשך.

עבר כבר חצי שנה מאז שנפרדנו וזה לא נגמר ואני מיואשת מכל המצב והבית הדין יצא לפגרה עד אחרי החגים וזה לחכות עוד 3 חודשים כרגע הוצאתי לו צו עיכוב יציאה מהארץ והגשתי תביעה לגירושין. ממש רע לי אני חסרת אונים.

לא יודעת איך לגרום לו לבוא לדיון ההורים שלו קשה להם אין להם שליטה עליו. מה אפשר לעשות במצב הזה? העורכת דין שלקחתי לא מתפקדת. לא עונה לי. לא באמת תומכת בי. אני גם שוקלת להחליף אותה אם אוכל להשתחרר מההסכם איתה (אבא שלי נפגש איתה בשבוע הבא בשביל לשחרר אותי מהייצוג שלה).

אני מקווה שתוכלו לעזור...

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון