רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הוספת תגובה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר

פורום גירושין ודיני משפחה

הוספת תגובה ל - חייבת להתייעץ עם עו''ד לגבי הילד
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
16/04/2018 15:12
אני גרושה כ3 שנים מהשטן במילים עדינות.. יש לי ילד בן 3 שהוא העולם שלי. הקשר של האב והילד היה מורכב עד גיל שנה וחצי במרכז קשר לאחר מכו בליווי ורק בגיל שנתיים התחיל לקחת לבד פעמיים בשבוע מהגן ל3 שעות. תמיד האב דרש יותר ורצה לינה ואני התנגדתי והיו לי ניסים והשגחה והצלחתי. האבא לא רע לילד לא מכה לא מקלל אבל גם לא הכי דואג יודע לטפל אבא "פרווה".. ואין לי בעיה שהוא לוקח זה אבא שלו וזה חשוב פשוט קשה לי עם לינה כי גם האבא שומר שבת שאין קשר טלפוני וגם הילד לא רוצה הוא מאוד קשור אלי.

היה הסכם בני לבין האבא בעל פה שמוותרים על לינה ואני הורדתי לו במזונות כי אותי הכסף לא מעניין יותר מהילד.

כיום אני בזוגיות חדשה מתחתנת האבא שמע על זה מכמה אנשים טובים והחליט כמו דעאש להתעורר ולהוציא מרמור ושלח לי הודעות שהוא ילחם בעניין החוקי ויקח תילד ללינה ופה ושם.

השאלה שלי נגיד ושופט פוסק מגיע לך לינה הזכות שלך סבבה. אבל הוא בא לקחת והילד לא רוצה הוא בן 3 יודע לדבר ולהתנגד יש לאבא זכות לקחת בכוח? שהילד אצלו הוא לא בוכה או משהו הוא רגיל אבל ממני הוא לא ילך וגם אם שואלים אותו רוצה לללכת לאבא הוא יגיד לא.

הילד זה החיים שלי וקשה לי שיבלבלו אותי או יסיתו אותו ויגרמו לו לבעיות רגשיות. אני בחיים לא אמרתי מילה רעה להיפך. אפשר לקחת ילד בכוח אם יש אישור ללינה לקחת לא משנה והילד לא רוצה?

רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון