בואו להתייעץ עם עורכי דין בשאלות הנוגעות לדיני משפחה והליכי גירושין! לחצו כאן לכניסה...
פורום גירושין ודיני משפחה - דיני משפחה בכבוד הדדי | עמוד 5
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ ראשוני חינם בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה


נושא
מחבר
תאריך ושעה

שירי (בדוי)
31/07/2019 23:52
אני בזוגיות 13 שנים אני לא נשואה ואנחנו ידועים בציבור ויש לנו ילדה מהממת בת 11
היו מריבות תמיד אבל לפני כחודשיים תפסתי התכתבות בווטסאפ שבן זוגי מחפש סקס עם מישהי בעבודה
העדפתי להבליג מכיוון שאני מאוד אוהבת אותו
הוא יודע שאני עברתי בעברי אובדן של 2 הורים ואין לי משפחה חוץ מילדתי האהובה
אני סובלת מחרדת נטישה קשה והוא מנצל את זה הוא מטיח בי האשמות אומר שהוא במינוס בגללי דבר שהוא כמובן לא נכון
כל פעם שהוא רוצה משהו הוא מעלה את נושא העזיבה ואומר את צריכה לרדת במשקל.. להשתנות...יותר לנקות....או כל גחמה אחרת
ואני תמיד עושה הכל רק שלא יעזוב...
אני משתתקת מפחד רק שהוא מדבר על לעזוב אני לא מאושרת אבל אני
מ פ ח ד ת
תנו לי עצה כדי שאוכל להתעלות ולשחרר. איך עושים את זה? הפחד להישאר לבד משתק אותי. מה אתם יכולים לייעץ לי לעשות?
לירון
31/07/2019 10:49
לאחר חיפושים בכמה פורומים אחרים ובפייסבוק, ללא מענה, הפנו אותי לפורום שלכם ואני מקווה שאוכל למצוא כאן מענה ועזרה משפטית ראויה:

שמי לירון ואני גרה בבולגריה מ2012, נשואה לבולגרי ויש לנו ילדה בת 1.6, אנחנו כרגע בתהליכי פרידה ובהמשך גירושים. בגלל שבנזוגי מניפולטור ריגשי ולא כל כך מאוזן נפשית ביקשתי ממנו שיחתום לי על 2 טפסים. אחד שהוא מאשר לי לקחת את הבת שלנו ולגור איתה בארץ, והשני שהוא מוותר על הזכויות שלו כאבא שלה ונותן לי חזקה מלאה עליה.

כרגע הוא הסכים לחתום, הבנתי שאני צריכה להסריט אותו חותם או יותר טוב לעשות זאת מול עו"ד כאן בבולגריה. האם רק להסריט זה מספיק טוב? פשוט כי ללכת כאן לעורך דין מצריך מאמץ שאני לא יודעת אם הוא יהיה מוכן לעשות.

בנוסף רציתי לשאול אם יש טפסים מוכנים מראש שאני יכולה כבר להדפס, למלא פרטים ולתת לו לחתום? (לא מצאתי און לין) אבא שלי מתייעץ עם עו"ד שהוא מכיר אבל בנתיים כבר יומיים שהוא מארגן את המסמכים ועדיין כלום ואני לחוצה שהבנזוג ישנה את דעתו ולא יסכים לחתום.

תודה רבה מראש
דניאל
31/07/2019 10:42
בוקר טוב לעורכי הדין וברכות על האתר הנפלא והאינפורמטיבי שלכם!

רציתי לשעמו דעה של עורך דין מטעמכם על הנושא הבא:

לפי הסכם גירושין חתום ומאושר אני אמור לשלם חצי מההעלות הזולה ביותר ( קייטנות , טיפולים רפואיים וכו'... ).

למרות זאת גרושתי באופן קבוע הולכת על היקר ביותר ( טיפולים פרטיים , קייטנה במתנס ולא בביה"ס וכו ... ) היא משלמת ואז מעבירה אלי קבלה ומבקשת שאשתתף בחצי ומאיימת שתפנה להוצאה לפועל אם לא אשלם לה .
מה אפשר לעשות אם בכלל ?
עד היום שלמתי לה כבר אלפי שקלים סתם ...
תודה רבה על העזרה
ניר
30/07/2019 07:57
תקופה קשה ובלתי נסבלת. כבר שנה וחצי שאני נלחם להיות אבא משמעותי ומעורב בחיי הילדים.
לצערי,אמא שלהם עושה הכל, אבל הכל כדי שזה לא יקרה: מערבת אותם בכל דבר, לא מאפשרת להם להחזיר דברים שלקחו מאצלי, לא מאפשרת להם לבלות איתי מעבר להסדרים למרות שהם מבקשים להיות איתי. הקטנה חולה והיא מחליטה על דעת עצמה שלא תבוא אלי בימים שלי. כשרציתי לפנות לרשויות בעניין עוה"ד שלי הטילה וטו מוחלט.

היתה לי גם פגישה עם העוסי"ת החכמה ברווחה. כשאני מספר לה שהמצב הגיע לידי קרב סכינים ומזלגות בין הילדים ובנוסף האמצעי לוקח חפץ מתכתי חד ומאיים על הגדול שידקור אותו עם החפץ הזה ויהרוג אותו בגלל כל השטויות שלה מה שיש לה להגיד זה שהיא לא נכנסת בינינו ושמה שסיפרתי לה עכשיו לא קשור למהות הפגישה. מהות הפגישה זה איך עוזרים לילדים. אין ספק שכשהילדים מנהלים קרב של לזרוק סכינים ומזלגות אחד על השני זה תקין ולא זועק לעזרה. זה לא מצריך התערבות של גורם טיפולי כלשהו. אז החלטתי לפנות למחלקת סדרי דין ולבקש זירוז של מינוי פקידת הסעד. והתשובה המתקבלת- לא טעיתם- לא התפקיד שלהם לסייע. אני צריך להמתין עד אמצע ספטמבר כדי שמישהו יסייע במצבי הקיצון הללו.

ואז, הדובדבן שבקצפת. הבן שלי היום בן 13. במקום לשמוח ולחגוג אני מקבל מייל (כן חברים שפלה עד הסוף, במייל) שביום של העלייה לתורה והנחת התפילין נצטרך לעשות החלפות בהסדרים כי היא צריכה להגיע איתם לאירוע מוקדם. הרי מה פתאום שאני אביא אותם ואדאג לזה? אה נכון, הבנתי, אני פשוט לא מוזמן לאירוע הזה. הרי הילד יעלה לתורה בלי אבא שלו. וכשאני שואל אותו פרטים על האירוע הוא "לא יודע" איפה ומתי. מי אני בכלל שהאמא השפלה שלו תערב אותי באירוע משמעותי שכזה.

אז הבנתי. נוותר על הילדים נוותר על הכל. לא צריך. אני רק מקווה שהמערכת תתעורר על עצמה לפני שיהיה מאוחר מדי.
שיר
29/07/2019 10:39
האם בכל מקרה של זוג שמתגרש מחייבים אותם לעבור הליך גישור חובה (45 יום וכו)? כך שמעתי. מה קורה במידה ויש הסכמה על הכל, הגענו למסקנה שאין מה לנסות שוב, ורוצים לקבל גט מהיר יחסית, האם אפשרי?

מאחר ואני מסורתית/דתיה, עניין הגט הוא חשוב עבורי כדי להיות חופשיה (והוא יותר דחוף מהסדרת נושאים כלכליים, מכירת בית וכו). בעייתי מבחינתי להיות פרודה תקופה. אנחנו מנסים ונלחמים כבר שנתיים, ללא הועיל.
הילל
27/07/2019 15:02
פעם הייתי תמים.
האמנתי שאם אני מתחתן זה פעם אחת ולתמיד. האמנתי שאמא של הילדים תמיד אבל תמיד תפעל ותראה את טובת ילדייה ותמיד תגן עליהם. האמנתי שבבית המשפט יש רק צדק. האמנתי שהמדינה פועלת בראש ובראשונה לטובת הילדים ולהגנתם. האמנתי שהמשפחה והחברים שלך יתמכו בשעת צורך.

הרבה אכזבות קיבלתי בחיים והרבה סטירות לחי.

מה אתם חושבים?
זה נכון שלעקל ולהבין שבית המשפט והמדינה מעודדת ניכור הורי זה משהו שלא פשוט להבין .. אבל זה נכון.
עד שלא מגיעים פיזית לבעיה הזאת ולעמוד מול שופטת, שפשוט מתעלמת לגמרי ולא פותרת את הבעיה. אז אתה רק מבין...

למה שהמדינה תעודד ניכור הורי?
זה קיים וככה זה פועל.

אפשר לחשוב על סיבות אחת מהן היא שהגירושין מכניסים הרבה מאוד כסף למדינה, גורמים להרבה מאוד משכורות. החל משופטים, שופטים בדימוס, עורכי דין, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, קציני מבחן, הוצאה לפועל, ועובדים רבים הקשורים בתעשיית הענק הזו.

אם מלכתחילה יהיה שיוויון, המדינה לכל זוג גרוש תחלק רכוש שווה בשווה, זמני שהות שווים עם הילדים אז לא יהיו מלחמות עולם שכאלו בתוך הגירושין או לפחות תהיה צניחה משמעותית.

אבל מלכתחילה במצב נוכחי כשזוג מתגרש הנקודת פתיחה היא לא שיוויונית, אישה מקבלת את רוב הזמן עם הילדים פלוס מזונות מה שגורם לחוסר שיוויון עצום,
מה שגורם להרבה גברים לצניחה כלכלית ולהזנקה של המצב הכלכלי של האישה, מלחמות רבות של הגבר רק כדי לראות יותר את הילדים ושלא לדבר על כל המוסדות והגורמים שעומדים ביד חופשית רק לאישה על מנת לסחוט את הגבר, יש אינספור תלונות שווא במשטרה, אף אחד לא עשה שום צעד כדי לצמצם את המספר הנורא הזה, ממסד הוצאה לפועל שהוא פשוט מאפייה אלימה של המדינה שיכולה לרמוס בן אדם לרסיסים שעומדת רק לרשות הנשים, כמו צבא שלם של הרס ורוע, ולא פעם הם פועלים לשווא ומתוך חוסר צדק.
רוב השופטים בבית המשפט למשפחה הם בעצם שופטות פמיניסטיות רומסות גברים. עורכי דין הם בעצם מפלצות מסיתות שמתסיסים נשים למלחמה נגד הגבר ומשחדים את הנשים לפעול ברוע בדרך חוקית כדי להוציא כמה שיותר כסף מהגבר.

לרשות האישה עומדות אינספור הנחות, הקלות, עזרה, עמותות ולגברים כמובן שלא.
גיגי
29/07/2019 00:11
אחי, הליך גירושין מצריך הרבה כח ואורך רוח. סבלנות. איפוק. אין מה לעשות. נשים וגברים בהליכי גירושין מאבדים את זה ונכנסים לתוך מסלול התנגשות אין סופי וחסר רסן בדרך כלל בגלל רצון לנקמה. צריך לקחת עורך דין מנוסה שירגיע את הרוחות וידחוף לפשרה במהירות האפשרית. למלחמה צריך שניים ואם אחד הצדדים נמנע ומתרחק מהאש, אין מלחמה והרוחות נרגעות מהר.
סיגלית
25/07/2019 11:29
אשמח להבין יש לי ילד בן עשר וחצי מזוגיות לפני כשנתיים ניתן פסק דין מזונות מדור מועטים בגלל שהיה לו תיק הוצלל״פ אותו הוא שילם המון כסף וסגר.

נכון לכרגע בפסיקה הוא אמור לשלם בנוסף למזונות ומדור טיפולים מיוחדים כגון פסיכולוג וכו חצי חצי הוא לא משלם ובנוסף נקבע שחצי מהזמנים של החופשות חגים יעשה שווה בשווה מה שלא קורה.

מה עושים?

אציין שהוא עובד מרוויח יפה וגם אין לו דום הוצאות דירה וכו. אשמח לתשובתכם מה ניתן לעשות חוץ מלתבוע שנית.

אני יודעת שאת ההוצאות של הטיפולים בצירוף קבלות כמובן אני יכולה לפתוח הוצאה לפועל האם זה נכון?

והאם מחשב לילד שכולם יודעים שבבית הספר לומדים דרך המחשב כולל שעורי בית, האם זה גם נחשב הוצאה משותפת?

האמת התעייפתי ממלחמות. אין לי כח לראות עורכי דין ובתי משפט... אל תקחו את זה אישית...
טל
25/07/2019 15:47
לשאלה "מה זו הוצאה משותפת" אין תשובה אחת, וההחלטה במקרה של אי הסכמה תהיה לבית המשפט.

כל דבר שנמצא במחלוקת בסופו של יום לא תוכלי לדרוש מיידית באמצעות ההוצאה לפועל אלא מקום בו בית המשפט קבע מפורשות כי הוצאות מסוימות רלוונטיות לעניין.

בסופו של יום, הן תביעת המחציות והן הגדלת המזונות בשל השינוי במצב של הבחור (לא בטוח, אבל יש לבחון את הדברים), ייעשו במסגרת בית המשפט.
ס.ק
25/07/2019 15:43
אתן תקציר קטן: הוא בן אדם מאוד חרוץ שעובד מאוד קשה, מפרנס בכבוד ומרוויח מאוד יפה בסביבות ה-30 אלף לחודש,עוזר קצת עם הילדים בבוקר אבל אחרי הגנים נטל גידולם זה אני
הבעיה היא שיש לו דרישות מפה עד תאילנד, יש לציין שגם אני עובדת במשרה מלאה אוספת את הילדים וישר רצה למטלות הבית.
האדון מצפה שכל יום תהיה ארוחה חמה( בוכרי עתיק) ואם הבית לא ברמה של בית מרקחת או חס וחלילה יש איזה מכונה להפעיל והלכתי לישון זה פשוט איום ונורא כל ההערות שלו:״ מה את הולכת לישון יש פה בית לנהל״, למה הכל זועמה( שמדובר על בית ברמה של בית מרקחת), הוא מגיע בסביבות 19:30/20:00 שהילדים כבר אחרי אוכל, מקלחות ושיעורים ולא מפסיק להעיר הערות( גילאי הילדים:1,3.5,7.5) לא מעניין אותו שאני עייפה, קמה בלילה לתינוק, מה שהוא לא מכיר כבר מזה לקום מהילד השני: כל הזמן מעיר הערות: יש לך הרבה מה ללמוד בשביל להיות אישה, את לא נראית כמו אישה ולא מריחה כמו אישה
האדון כל שישי אוכל ארוחת שבת ויוצא למועדוני לילה עד הבוקר, אין בינינו תקשורת התקשורת היחידה זה הטענות שלו אליי ובמצב של ריב שזה קורה המון קללות אלוהים ישמור:זונה, שרמוטה, מסריחה, אני אקרא עלייך קדיש במקום אבא שלך, שתקבלי סרטן ועוד ועוד, שבוע אחרי הלידה של התינוק אמר לי מכוערת תראי איך את נראית( ואני נראית מעולה), פרה, שמנה שעוד כולי מדממת ממש פגע בי ברמה הכי קשה שיש. יש לציין שהסקס שלנו מעולה ועקב כל המצב החלטתי להתגרש, הגענו למצב שהכנו הסכם גרושין אצל עו״ד וחתמנו עליו( 6000 ש״חמזונות כולל הכל, חצי מהבית, פעמיים בשבוע לוקח את הילדים לכמה שעות וכל שבת שניה). ההסכם אמור עכשיו ללכת לאישור בבית הדין הרבני. אתמול שכבנו, יש לי משיכה אליו אבל כל האהבה ירדה לי עקב כל ההתנהגות שלו, הוא מתחנן שניתן צ׳אנס לנישואים, מבטיח שיילך לסדנא לטיפול בכעסים, בעיניי כל מה שהוא עושה זה רק ממניעים כלכליים לא נראה לי שהוא אוהב אותי בכלל
הוא גם לא פעם אמר שהוא שונא אותי. שאמרתי לו את זה אמר שאמר את זה מעצבים.
אני ממש לא יודעת מה לעשות עכשיו, אני בספק אם בן אדם כזה יכול להשתנות אחרי טיפול.

אשמח לשמוע דעה של עורך דין מטעמכם. בטוח יהיו לכם תובנות במקרה שלי...
אלה
24/07/2019 15:24
אני בהליכי גירושין כשקראתי את כתבי ההגנה של עורכת הדין של הבעל ראיתי מלא שקרים. כשבאתי אליו בטענות אמר שהוא לא קרא והוא לא אמר לה לרשום את זה. חתם מבלי לקרוא על מה הוא חותם ונישבע שהיא כתבה את כל השקרים על דעת עצמה. הדברים שנכתבו שם מעזעזים שאפילו הוא ניבהל. מה אפשר לעשות כנגדה?

היא כבר לא עורכת הדין שלו אבל לא עושים הכל בשביל כסף. קודם כל יושרה. שמעתי משהו על לישכת עורכי דין אבל לא הבנתי איך בדיוק ומה. אשמח לקבל תשוב המעורך דין שמבין בנושא להכוונה. תודה
אלה
25/07/2019 14:08
לשכת עורכי הדין שווים לתחת סליחה שאני אומרת את זה ... אם היו שווים משהו ולא היו מושחתים מהשורש יש עורך דין אחד ספציפי שבשמחה הייתי מתלוננת עליו אבל מה הטעם? כשהלשון שלו עמוק בראשי לשכה שם אין לי סיכוי ... תראי מה האופציות האחרות שיש לך וקחי את התלונה ללשכת עורכי הדין כאופציה באמת אחרונה
טלי
25/07/2019 10:13
לאחר ריב שטותי ממש, בעלי חטף עצבים והלך לעורך דין לפתוח תיק גירושין.

עזבו את חיי המשפחה שהוא החליט להרוס בכזו קלות וזה נחת עלי משום מקום , יש לנו ילד משותף בן חצי שנה.

הוא יכול דרך עורך דין איכשהו לקחת ממני את הילד? אציין שאני היחידה שמטפלת בילד בבית, הוא בקושי מסכים להישאר איתו שעתיים לבד וגם אז מזמין חבר הביתה.

מעבר לתחושת הבגידה מפחדת ממש על התינוק. מישהי שעברה תהליכים כאלה ויודעת להגיד משהו בנושא. עד כמה יש לו "יתרון" עלי על כך שהלך ראשון ושכר עורך דין...

אין לנו נכסים משותפים רק רכב וגם המצב הכלכלי לא מזהיר כן יש סכום יפה מהחתונה

ועוד דבר, איך צריך להגיב לצעד כזה? יש לנו ריבים סך הכל, אבל לא היסטריים. אין אלימות פיזית בבית חס וחלילה.

מרגישה בהלם מוחלט מצד אחד באלי לשלוח אותו לעזעזל ופשוט לפוצץ אותו על צעד כזה, אני יודעת שזה ישב עלי לכל החיים...

מצד שני, אני לא רוצה לפרק משפחה בגלל מריבות שאפשר לגשר עליהן ולהישאר גרושה עם ילד בגיל 26. כן חשוב לי לדבר על הכל ותמיד פתרנו בעיות...

נחת עלי משום מקום הדבר הזה.

הוא טוען שאני לא נותנת לו את הכבוד הדרוש, כיוון שהבוקר לאחר הריב דרש שאשאר בבית ולא אלך לעבודה, לא יכלתי להישאר וכן הלכתי. טוען שזה היה הקש ששבר את גב הגמל אצלו ושזה שיא הזלזול...
א.ו
24/07/2019 10:56
אני בתחילת הליך גירושין עם שלושה ילדים מתחת לגיל עשר. בוער לי מאוד שנגור בנפרד. ממש לא רגועה להשאר באותו בית. אני שוברת תראש לאן לעבור. מצד אחד אולי להשאר באזור כי הילדים מסודרים במוסדות חינוך ואני מכירה תאזור מצוין. אבל זה אומר שגם הוא והמשפחה שלו יהיו באזור.

מצד שני המשפחה שלי גרים באזור אחר לגמרי רחוק מאיפה שאני גרה כרגע. מקום יותר שקט אז הפלוס זה להחליף אוירה ולקבל עזרה אבל זה להתחיל חיים מחדש באזור שקט וזה לא מלהיב אותי. או שבכלל כדאי לחשוב על משהו אחר לגמרי. לא זה ולא זה. אשמח לתובנות בעניין.

תודה רבה
אוריה
23/07/2019 11:04
הדירה שלי נמכרה בכינוס נכסים.. כעסתי על העורך דין שלי שבזמן הדיון לא ניסה למנוע את זה ויותר מזה.. גם לא הסביר לי את העניין. באמת שלא הבנתי מה זה.. הסתבר שהחלק שלו זה 2%.

בכל מקרה ביקשתי ממנו לאור מה שקראתי שלא ייקח לי 2% ( 30 אלף שקל!!) כי כבר התחייבתי לשלם לו 45 אלף שקל שאין לי ( חלק העברתי לו ויש עוד יתרה של (20,000 בתשלומים).

כל התקופה שלפני שהדירה נמכרה ניסיתי לברר איתו "למה הכניס אותי לכינוס נכסים? והוא הסביר: שלא הייתה ברירה ושאם לא הוא השופטת הייתה ממנה כונס חיצוני...

זה היה הדיון הראשון שלי ושל הפרוד שלי וזה היה בכלל דיון על צו הרחקה... זו בכלל לא השופטת שלנו.

בכל מקרה הדירה נמכרה ב200 אלף פחות ממה שהייתה אמורה להימכר. והוא עוד רוצה 30 אלף.

דיברתי איתו יפה, ביקשתי שיבוא לקראתי ושיוריד לי 1%.
הוא אמר לי : אם העו"ד של הפרוד שלך יוריד לו אני אוריד לך גם.
שאלתי את הפרוד שאמר שהעו"ד שלו הוריד לו מהתיק. אמרתי את זה לעו"ד שלי והוא אמר שהוא משקר והוא לא מוכן .. ושהוא יעשה הנחה של 7 אלף.

אני מאוד נפגעתי ורבתי איתו. כעסתי מאוד בכלל שהכניס אותי לכינוס.

הוא מאיים שיעזוב את התיק ועכשיו כשאני מדברת איתו עניינית לגבי התיק הוא לא משתף פעולה ...

מה לעשות.? אין לי עוד כסף לקחת עכשיו עוד עורך דין - אני עייפה.

מצד שני אנחנו לפני אקטואר ולפני תסקיר ועוד דברים..
ומבחינתי כל העורכי דין ... לא אמינים. אין לי אמון
הוא זה שמול הנט.. האם אני יכולה להגיש בקשות להארכה ודברים כאלה?
לירי
22/07/2019 18:30
אני נשואה 18 שנה עם 3 ילדים. בשנים האחרונות היחסים ביני לבין בעלי עברו את גבול היכולת שלי, אנחנו לא ישנים יחד, לא מקיימים יחסי מין ואין לנו שום דבר יחד.
מדברים שצריך על ענייני הבית והילדים.
ניסיתי יועצת נישואין
ניסיתי רב
ניסיתי לדבר איתו
ניסיתי לשנות אצלי מה שלא אוהב
ניסיתי הכל
ושום דבר לא עזר.
היום יותר מתמיד, אחרי אינסוף מריבות, השפלות, יחס מגעיל מצידו, חוסר איכפתיות למצב הבריאותי שלי..לא רוצה לחיות איתו רגע אחד נוסף.
איפה מתחילים ?
רבנות ?
עו"ד מגשרת? אם כן אשמח להמלצות מאיזור חולון.
אשמח לכל כיוון אפשרי לסיים את הקשר הזה במהירות.
תודה רבה ושבוע טוב.
דן
22/07/2019 11:02
נניח ואני מת ורושם צוואה לפיה כל הכסף והרכוש שלי הם *רק* של אישתי, שיהיה לה עד שתהיה זקנה. בסעיף אחר אני רושם שהיא משוחררת ויכולה להיות בזוגיות בשנית, שלא תהיה לבד.

אחרי הרבה שנים היא בזוגיות / ידועה בציבור / נשואה בשנית.

ואותו בחור טוען שהכסף שהעברתי לה, זה גם שלו.

אז מה מנצח? הצוואה שלי שרשום שזה *רק* שלה או נשואים / ידועים בציבור?
ע.ק
21/07/2019 20:43
ערב טוב לעורכי הדין הנכבדים,

יש לי שאלה בנושא חנות שעוברת לפי ירושה במשפחה שלי כבר הרבה שנים.

יש חנות, הסבא של אבא שלי שכר את החנות הזאת לפני יותר מ-90 שנה, אחר שנפטר ישב בחנות הסבא שלי ואחרי שהוא גם נפטר הדוד שלי ישב בחנות.

הוא לא שילם לפעמים את שכר החנות ואז בעלי החנות הגישו תביעה לבית משפט בטענה שדוד שלי לא משלם שכר, ואז בית משפט השלום הוציא החלטה שמאפשרת לדוד שלי לשאר בחנות ל6 שנים ושהוא צריך לשלם שכר אחר, גם אחר כך דוד שלי לא היה משלם באופן קבוע ואז בעלי החנות הגישו שוב תביעה, בית משפט השלום לא קיבל את עמדתם, ואז ערערו לבית משפט מחוזי עד בג״ץ, ויצא צו פינוי לחנות ואנשי הוצאה לפועל פינו את זה...

אז האם יש מה לעשות עם זה?
ס.י
21/07/2019 11:55
לפי ההסכם גירושין שלנו הוא אמור להתחלק איתי בחופשת חצי חצי ובימים שלו כשאין מסגרות אז לוקח את הילדים מהבוקר ועוד כתוב שבמידה ולא לוקח אותם ביום שהוא אמור להיות איתם מהבוקר והם נשארים איתי ואז אני מפסידה יום עבודה, אז הוא ישלם לי את היום עבודה הזה לפי סכום שכתבנו. מה שקורה עכשיו זה שהוא רוצה שכל יום חברה שלו או לא יודעת איזה בחורה תשמור עליהם כל היום, ואז ככה הוא לא צריך לקחת יום חופש וגם לא לשלם לי על יום שהוא מבריז. אני לא מוכנה שאחת מהחברות שלו תהיה כל היום עם הילדים שלי ותשמור עליהם , הם קטנים, 4 ושנה וחצי ואני לא מוכנה שבחורות שאני לא מכירה, זרות לגמרי בשבילי ישמרו עליהם.

מה אני יכולה לעשות כדי שהבחורות האלה לא יתקרבו לילדים שלי? עם כל המטפלות המתעללות שצצות בזמו האחרון אין סיכוי שאני משאירה אותם עם מישהי זרה.... ואני גם לא יכולה להיות 3 שבועות רצוף באוגוסט בחופש.
מתנה
יוסי
17/07/2019 15:58
רכשתי מחשב נישא אישי כמתנה לחברה טובה לאחר תקופת האיזון בתהליך הגירושין. כמובן שהמחשב ניתן לה בלבד. ורק היא עושה שימוש בו. בעת חלוקת הרכוש הבעל צירף גם את המחשב האישי. למרות כל הטענות שסיפקה לבית הדין כי המחשב ניתן לה במתנה ועוד לאחר תקופת האיזון, קיימת קבלה על שמי ואני עדיין משלם עבור המחשב. בית הדין קבע כי בעת חלוקת הרכוש מגיע לו מחצית מערכו. לטעמי, ההחלטה אינה חוקית. מה ניתן לעשות? תודה
מרים
17/07/2019 12:31
אבי הבנות משחק עם הסדרי הראיה כן יקח, לא יקח, מחליט על פי דעת עצמו למרות שיש הסדר של ביהמ שאף פעם לא הלך על פיו.

יכול לבטל ככה סתם בדקה ה90 ולהחליט שלא יבוא לקחת.

הסבלנות פקעה והגבולות כבר נחצו, לא משנה באיזה תצורת דרך להסביר ולהגיד זה לא עוזר כבר כמעט 6 שנים זה מתנהל ככה. עד שהחלטתי לקחת עורך דין ולבקש הסדרי ראיה חדשים בגלל החשקים של האבא...

השאלה היא עד עכשיו לא ערבתי את הבנות ( בנות 9,ו-7) כיוון שהן לא קשורות, אבל בגלל שהחלטתי שעד ביה"מ הוא לא יקח אותן גם אם יתחשק לו הסברתי את זה לבנות, וזה קשה להן לקבל את זה.

איך מתמודדים עם זה? מה אומרים, מה לא אומרים? איך עוברים את זה? כי התייאשתי מזה שהוא משחק בהן ואיתן והלב עוד יותר מרוסק לראות אותן בוכות עצובות ומתגעגעות.

האם זאת באמת החלטה נבונה בשביל הבנות או שלא?
אביה
17/07/2019 12:17
כשהלכתי לבית דין הרבני הם נתנו לי תאריך לעוד המון זמן וישבתי לדבר עם המזכיר ולבקש ממנו להקדים את הדיון ... אמרתי לו שיש חשש שהוא לא רוצה לתת גט ושהןא יברח לחול והוא הקדים לי את הדיון לעוד שבוע.... יכול להיות שכבר באותו היום יסגרו לנו הכל ? יש לנו הסכם בית משפט חתום כבר ....

מה צריך להביא איתי לשם כדי שבאמת אקבל את הגט באותו היום ?
מיטל
16/07/2019 14:51
לפי ההסכם גירושין שלנו הוא אמור להתחלק איתי בחופשת חצי חצי ובימים שלו כשאין מסגרות אז לוקח את הילדים מהבוקר ועוד כתוב שבמידה ולא לוקח אותם ביום שהוא אמור להיות איתם מהבוקר והם נשארים איתי ואז אני מפסידה יום עבודה, אז הוא ישלם לי את היום עבודה הזה לפי סכום שכתבנו.

מה שקורה עכשיו זה שהוא רוצה שכל יום חברה שלו או לא יודעת איזה בחורה תשמור עליהם כל היום, ואז ככה הוא לא צריך לקחת יום חופש וגם לא לשלם לי על יום שהוא מבריז.

אני לא מוכנה שאחת מהחברות שלו תהיה כל היום עם הילדים שלי ותשמור עליהם , הם קטנים, 4 ושנה וחצי ואני לא מוכנה שבחורות שאני לא מכירה, זרות לגמרי בשבילי ישמרו עליהם.

מה אני יכולה לעשות כדי שהבחורות האלה לא יתקרבו לילדים שלי? עם כל המטפלות המתעללות שצצות בזמו האחרון אין סיכוי שאני משאירה אותם עם מישהי זרה.... ואני גם לא יכולה להיות 3 שבועות רצוף באוגוסט בחופש.

אובדת עצות... אודה לעזרה של עורך דין לפחות בעצה טובה והכוונה...      3    4   5   6    7      

: עבור אל עמוד
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך הדין רם יוגב:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: השיזף 4 רעננה

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון